Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gala Światła i Energii

9 września 2016 (piątek) godz. 20:00

| Wstęp wolny
04 (Medium)

Gala Światła i Energii w tym roku upłynie pod znakiem pokazów laserowych i przedstawień granych w plenerze. Podobnie jak w latach poprzednich spotkamy się na Błoniach Nadwiślańskich i na parkingu przed teatrem. Jest to propozycja adresowana dla publiczności w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach krótko mówiąc zapraszamy całe rodziny będą efektowne pokazy, dobra muzyka i ponadczasowa tematyka.

„Wygnańcy światów” spektakl plenerowy
Teatr AVATAR
godz. 20.00 wstęp wolny

W idylliczny świat rodu ognistych elfów wdziera się nieznane do tej pory elfom zło, przynosząc ze sobą brutalność i zagładę. Miejsce, z którym byli związani bardziej niż korzenie najstarszych drzew z glebą zostaje doszczętnie zniszczone, a oni sami w szale ucieczki zmuszeni są do aktywowania pradawnego portalu magicznego. Wyrzuceni w przypadkowym świecie muszą stawić czoła przeciwnościom losu…

05 (Medium) 011 (Medium) wygnancy-net (Medium)

„Laser Wars” – pokaz świetlny
Grupa Artystyczna PRO ART
godz. 20.30      wstęp wolny  

Pokaz świetlny pt.: „Laser Wars” w wykonaniu GRUPY ARTYSTYCZNEJ – PRO ART.       Niecodzienne pokazy manipulacji światłem – mariaż nowoczesności i magii – zabierze widzów w świat pełen mgły, gdzie dwaj aktorzy symbolizujący dobro i zło walczą ze sobą za pomocą magii światła. Laser Wars przeniosą widza w świetliste nierealne przestrzenie, w których zsynchronizowanie muzyki z ruchem i światłem wyznaczy tajemnicze i widowiskowe ewolucje świetlne. Przedstawienie to dzięki użyciu profesjonalnych laserów, połączenia technik tanecznych, akrobacji i żonglerki bardzo sugestywnie przenosi widzów w inny wymiar czasu i przestrzeni.

SONY DSC

pro art 3 (Medium)

SONY DSC

SONY DSC

pro art 2 (Medium)

Pokaz laserów – Grupa Artystyczna PRO ART
godz. 21.00        wstęp wolny

Pokaz laserów przestrzennych – w wykonaniu GRUPY ARTYSTYCZNEJ – PRO ART. Widzowie zostają przeniesieni w wymiar światła i cienia poprzecinanego przez wirujące laserowe płaszczyzny i tunele. W specjalnie do tego celu stworzonej mgle pojawiają się kolorowe promienie lasera tworzące w synchronizacji z muzyką konstelacje przestrzenne.

Szczegóły

Data:
9 września 2016 (piątek)
Czas:
20:00
Koszt:
Wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Błonia Nadwiślańskie

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
szymon.r@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl