
- wydarzenie już minęło.
„O rybaku i złotej rybce” – Teatrzyk Lalek Miszmasz
16 kwietnia 2016 (sobota) godz. 12:30
2zł (ulgowy), 4 zł (normalne)
Spektakl „O Rybaku i złotej rybce”, jest adaptacją znanej bajki Aleksandra Puszkina.
Biedny rybak, który pozostaje pod pantoflem, a u nas konkretnie pod trepkiem, swojej niezbyt sympatycznej i egoistycznej małżonki, nie potrafi poradzić sobie ze szczęściem, które chce mu zapewnić wyłowiona niespodziewanie złota rybka. Bo tak to niestety w życiu bywa, że aby nasz los uległ zmianie, trzeba mu pomóc i umieć chwycić swoje szczęście za ogonek, jak ową rybkę właśnie.
Renata Boguska
Adaptacja, lalki i reżyseria: Renata Boguska.
Występują:
ZŁOTA RYBKA – Joanna Sucharska
RYBAK – Marcel Dykalski
ŻONA RYBAKA – Natalia Wasiewska
MORSKIE ŻYJĄTKA – Paweł Gołębiewski, Grzegorz Raczyński