Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

„O rybaku i złotej rybce” – Teatrzyk Lalek Miszmasz

16 kwietnia 2016 (sobota) godz. 12:30
2zł (ulgowy), 4 zł (normalne)

  Spektakl „O Rybaku i złotej rybce”, jest adaptacją znanej bajki Aleksandra Puszkina.

Biedny rybak, który pozostaje pod pantoflem, a u nas konkretnie pod trepkiem, swojej niezbyt sympatycznej i egoistycznej małżonki, nie potrafi poradzić sobie ze szczęściem, które chce mu zapewnić wyłowiona niespodziewanie złota rybka. Bo tak to niestety w życiu bywa, że aby nasz los uległ zmianie, trzeba mu pomóc i umieć chwycić swoje szczęście za ogonek, jak ową rybkę właśnie.

Renata Boguska

Adaptacja, lalki i reżyseria: Renata Boguska.

Występują:

ZŁOTA RYBKA – Joanna Sucharska
RYBAK – Marcel Dykalski
ŻONA RYBAKA – Natalia Wasiewska
MORSKIE ŻYJĄTKA – Paweł Gołębiewski, Grzegorz Raczyński

Szczegóły

  • Data: 16 kwietnia 2016 (sobota)
  • Czas:
    12:30
  • Koszt: 2zł (ulgowy), 4 zł (normalne)
  • Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Organizator