
- wydarzenie już minęło.
„Muzyka w ciemności” (wspomnienie – w sieci)
3 maja 2020 (niedziela) godz. 20:00
wstęp wolnyPozostając w domu wspominamy spotkania z naszymi widzami i nasze nowe szalone propozycje, na które WY reagowaliście entuzjastycznie. Słuchać genialnej muzyki Sławomira Jaskułke w ciemności, było niepowtarzalnym doznaniem. Dopełnieniem całości był koncert mis i gongów w wykonaniu grudziądzanki Katarzyny Biernat.