Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

„Muzyka w ciemności” (wspomnienie – w sieci)

3 maja 2020 (niedziela) godz. 20:00
wstęp wolny

Pozostając w domu wspominamy spotkania z naszymi widzami i nasze nowe szalone propozycje, na które WY reagowaliście entuzjastycznie.  Słuchać genialnej muzyki Sławomira Jaskułke w ciemności, było niepowtarzalnym doznaniem. Dopełnieniem całości był koncert mis i gongów w wykonaniu grudziądzanki Katarzyny Biernat. 

Szczegóły

  • Data: 3 maja 2020 (niedziela)
  • Czas:
    20:00
  • Koszt: wstęp wolny
  • Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Organizator