Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

30.lecie Zespołu Muzyki Rozrywkowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st.

4 listopada 2022 (piątek) godz. 19:30

| 30 zł
Koncert ZMR

Zespół Muzyki Rozrywkowej Szkoły Muzycznej w Grudziądzu został założony w 1992 roku przez Tadeusza Linowskiego, który do dziś jest szefem i muzycznym przewodnikiem dla kolejnych członków tej formacji. Mimo zmieniającego się przez lata składu grupy, jego muzycy pragną uczcić 30.lecie istnienia zespołu koncertem jubileuszowym.

W pierwszych latach działalności zespół tworzyło trio, które w repertuarze miało popularne standardy jazzowe. Z czasem skład powiększył się o nowych członków i nowe instrumentarium, a w repertuarze znalazły się również kompozycje własne wykonawców. Zespół przez lata uczestniczył z sukcesami w wielu konkursach, a dla młodych muzyków był to początek kariery instrumentalisty, czy pedagoga. Sebastian Kuchczyński, Paweł Kukuła, Marcin Partyka, Tomasz Gust, Maciej Gburczyk to tylko niektórzy z długiej listy bardzo dobrych muzyków. Muzyków, którzy właśnie tu stawiali swoje pierwsze artystyczne kroki, łapiąc tzw. scenicznego „bakcyla”.

Koncert jubileuszowy będzie okazją do spotkania kilku pokoleń uczniów i absolwentów oraz pretekstem do wspólnego muzykowania. Na koncert członkowie zespołu oraz jego goście przygotowali różnorodny repertuar począwszy od standardów jazzowych, aż po znane przeboje muzyki popularnej.

Szczegóły

Data:
4 listopada 2022 (piątek)
Czas:
19:30
Koszt:
30 zł
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl