Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

Jarmark Spichrzowy

15 czerwca 2024 (sobota) godz. 17:00

| wstęp wolny
artysci-04

JARMARK SPICHRZOWY to szczególnie ważne wydarzenie dla mieszkańców Grudziądza, którzy w czerwcowy weekend hucznie celebrować będą 733. urodziny naszego miasta. Na wyjątkowość Jarmarku z pewnością wpłynie niepowtarzalny klimat, kameralność i atmosfera miasta.

Szczegóły dotyczące wydarzeń zaplanowanych w ramach jarmarku znaleźć można na stronie:

JARMARK.GRUDZIADZ.PL  


 

Niezmiennie polecamy część koncertową na Błoniach Nadwiślańskich.


Sobota  15 czerwca  – godz. 17.00 

Gwiazda wieczoru – URSZULA 

support: laureaci GAPA 2024 & Paulina Mówka & The Heartbreakers & Arek Kłusowski 

Nietuzinkowa, wyraźna, nie do zdarcia – URSZULA
Wokalistka muzycznie balansująca między gatunkami rock i pop, od 35 lat na scenie. Zachwyca nadzwyczaj unikalną barwą głosu, brakiem gwiazdorzenia, ekspresją i siłą na koncertach, naturalnością.  Na drodze długoletniej kariery wykreowała mega przeboje, o jakich marzy każdy artysta, lecz nie każdemu udaje się to marzenie spełnić – przeboje, które omija czas. Dały jej one wierną, multipokoleniową publiczność. Oczytana, mądra kobieta, ikona polskiej wokalizy, z talentem, sercem, bez ciśnienia robiąca swoje. 
Urszula – muzyka i osobowość – nie do podrobienia i nie do zastąpienia.

Arek Kłusowski to pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, autor tekstów i kompozytor, obdarzony jednym z najoryginalniejszych głosów (kontratenor) na polskiej scenie muzycznej. Od lat doceniany przez branżę i wielokrotnie zapraszany do współpracy między innymi przez takich artystów jak Kayah, Justyna Steczkowska, Mery Spolsky, Julia Wieniawa czy Doda. Wokalista napisał ponad 100 utworów, które zdobywały szczyty list przebojów i milionowe wyświetlenia w serwisach streamingowych i na YouTube. Laureat 3. miejsca w III edycji programu The Voice of Poland, ma na swoim koncie trzy albumy, które tylko na Spotify mają łącznie blisko 12 mln odtworzeń. Energiczny i energetyczny na scenie – z powodzeniem przenosi swoich odbiorców do muzycznego świata, w którym poprzez wybrane piosenki, bezpretensjonalnie opisuje rzeczywistość. Artysta poinformował niedawno o dołączeniu do Polydor Records Polska, czym jednocześnie rozpoczął nowy etap w swojej karierze zawodowej. Na huczne muzyczne otwarcie Arek wybrał najnowszy singiel „Pop i disco”. Wokalista nie ukrywa, że to dla niego bardzo ważna piosenka, kryjąca pod pozornie lekką i wesołą melodią zdecydowanie mniej optymistyczne przesłanie. 

Paulina & The Heartbreakers
Zespół gra mieszankę soul, rock’n rolla, rockabilly i bluesa. Wszystko w ciekawych, nowoczesnych aranżacjach z dużą dawką radości i pozytywnej energii.
Członkowie zespołu to znani, grudziądzcy muzycy:
Paulina Mówka – wokal
Krzysztof Szuca – perkusja
Paweł Iwański – bas
Marek Habryn – gitary
Marcin Poliszczuk – harmonijka, sax
Tomasz Gust – instr. klawiszowe

 

Szczegóły

Data:
15 czerwca 2024 (sobota)
Czas:
17:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Błonia Nadwiślańskie

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl