
- wydarzenie już minęło.
„OTUCHA do ucha”
1 maja 2020 (piątek) godz. 00:00 - 17 maja 2020 (niedziela) godz. 23:55
udział bezpłatny

Otwórz serce! Uruchom dobroć! Wykonaj kartkę z życzeniami dla Pacjentów grudziądzkiego szpitala. Pacjenci, leżący w naszej jednostce, to Ludzie, którzy cierpią, są chorzy, często ciężko… Nie mogą liczyć na kontakt z bliskimi, nie mogą zobaczyć swoich Rodzin, ani ich usłyszeć… Ale nie są sami! Poza murami szpitala są też inni ludzie, jesteśmy MY. Podarujmy im odrobinę uśmiechu i dajmy znać, że myślimy, że wspieramy, po prostu, że JESTEŚMY Z NIMI.

Życzenia do pobrania:

