GAPA 2016 – Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne

GAPA 2016

Konfrontacje taneczne

PROTOKÓŁ
Rada Artystyczna w składzie:

MARIKA POWIETRZYŃSKA

KATARZYNA SENIUK

po obejrzeniu 19. zespołów postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii wiekowej 7 – 13:

Wyróżnienie:

Zespół Hulajnoga I w układzie – „Złapię cię” – Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” Toruń

SREBRNĄ GAPĘ:

Grupa IV Teatr Tańca Akro – „Smacznego” – Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu

ZŁOTĄ GAPĘ:

ARET – „DJ Pikuś” – Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu

W kategorii wiekowej 14 – 21:  

Wyróżnienia:

Jump Street – Szkoła Tańca ESENS

 Duet GTT – „Ludzie ludziom”

SREBRNĄ GAPĘ:

AKRO grupa I – „Przeciąg”

ZŁOTĄ GAPĘ:

GTT „Walka przeciwności” (pierwsi)



GRUDZIĄDZKIE AMATORSKIE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE

Konfrontacje muzyczne 17 – 18 maja 2016 r.

P R O T O K Ó Ł
Rada Artystyczna w składzie:

Gizela Łazicka

Zbigniew Kulwicki

Paweł Jankowski

   po wysłuchaniu 126. wykonawców postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE – SOLISTA:

Złota Gapa – Amelia Piasta ze Szkoły Podstawowe w Świeciu nad Osą

Srebrna Gapa – Wiktor Chmiel ze Szkoły Podstawowe w Zieleniu

Wyróżnienia: 

– Maja Zdrojewska ze Szkoły Podstawowej w Węgrowie

– Maja Świniarska ze Szkoły Podstawowe w Rudzie

– Maciej Filbrandt z Miejsko-Gminego Ośrodka Kultury i Sportu w Łasinie

– Zuzanna Nowińska z Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku

– Monika Merholc ze Szkoły Podstawowej w Łasinie

– Kinga Czarnuch z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Łasinie

W kategorii SZKOŁY PODTSAWOWE – ZESPÓŁ:

Złota Gapa – brak

Srebrna Gapa – brak

Wyróżnienia:

Pięciolinia ze Szkoły Podstawowe w Lisnowie

Rio Bravo ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Grudziądzu

Elfy z Prabuckiego Centrum Kultury i Sportu

W kategorii SZKOŁY GIMNAZJALNE – SOLISTA:

Złota Gapa – Aleksandra Lewicka z Gminnego Centrum Kultury w Kurzętwniku

Srebrna Gapa – Jagoda Dymczyk z Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie

                    – Agata Misiak z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

Wyróżnienia:

– Wiktor Kopyczyński ze Studia Wokalnego Dreams z Nowego Miasta Lubawskiego

– Wojciech Wajc ze Studia Wokalnego Dreams z Nowego Miasta Lubawskiego

– Natalia Erdmańska ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka w Grudziądzu

– Wiktoria Rybicka z Gimnazjum nr 7 w Grudziądzu

– Paulina Krzyżanowska z Gimnazjum w Świeciu nad Osą

Kacper Szmelkowski z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Łasinie

– Marta Cynk- Mikołajewska z Zespołu Szkół  Muzycznych w Toruniu

– Paulina Śmietańska z Prabuckiego Centrum Kultury i Sportu

– Wiktoria Julia Kida ze Studia Piosenki z Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku

W kategorii SZKOŁY GIMNAZJALNE – ZESPÓŁ:

Złota GapaZespół wokalny z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim

Srebrna GapaHope z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu

                  – One Dream z Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku

Wyróżnienia

Lejdis z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Grudziądzu

Piano z Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim


16A (2) 16A (2) 16B (2) 16C (2)


KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej