30 zł przedsprzedaż          40 zł w dniu koncertu (o ile coś zostanie ;))

 

Kolejny koncert w ramach naszego cyklu Muza zalewa miasto już 19 maja 2018 r. o godz. 19:00. Nasza propozycja tym razem to PlanBe!

 

Pamiętacie ankietę, którą przeprowadziliśmy na naszym profilu FB? Prowadzimy rozmowy z kilkoma z zaproponowanych przez Was artystów, a pierwsze owoce tych rozmów przed nami. Artystą, który podczas głosowania uzyskał trzecią lokatę był PlanBe! Dlatego właśnie w trzeciej odsłonie naszego projektu MUZA ZALEWA MIASTO wracamy do raperskich brzmień i już 19 maja zapraszamy na koncert PlanuBe.

Cieszymy się, że QUEBONAFIDE okazał się strzałem w dziesiątkę I mamy nadzieję, że I tym razem frekwencja dopisze ☺. PlanBe przyjął zaproszenie do naszego projektu. Ten młody raper z wytwórni Quequality to duży talent z tzw. “Nowej fali” twórców.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że to właśnie na Bartosza Krupę – PlanBe, oddano dużo głosów w ankiecie na profilu facebookowym Muza zalewa miasto. Pamiętajcie, że to Wy tworzycie ten projekt i to od naszych wspólnych decyzji I zaangażowania będzie zależeć jego dalszy rozwój ☺

Na koncert PlanBe zapraszamy już 19 maja o godz. 19:00 do Klubu Akcent.

 
Obecność obowiązkowa!

Bilety : 30 zł (przedsprzedaż) 40 zł (w dniu koncertu)

See Ya!