Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czerwona Piłeczka – koncert

9 lutego 2024 (piątek) godz. 19:30

| 30 zł
CP Akcent

Zespół Czerwona Piłeczka powstał w 2020 roku. Po spotkaniu się dwóch kumpli grających już wcześniej ze sobą, Artura i Radka oraz przygarnięciu do swojego grona gitarzysty Adama (notabene pochodzący z Grudziądza) stworzyliśmy nasze TRIO.

„Tworzymy z pasją muzykę instrumentalną, w której przeplatają się różne style muzyczne” (blues, rock, funky, klasyka oraz riffy cięższych stylów muzycznych). Nasze utwory nasycone są liniami melodycznymi, które sprawiają wrażenie opowieści muzycznych, z mnóstwem emocjonalnych nut, przenoszących słuchacza
w krainę, jemu tylko znaną. W roku 2022 na festiwalu rockowym „Generacja” w Koszalinie otrzymaliśmy nagrodę publiczności, a nasz gitarzysta uznany został za najlepszego gitarzystę przeglądu. W roku 2023 w klubie studenckim Kreślarnia został zarejestrowany nasz koncert, z którego pochodzi nasza płyta LIVE.
Mieliśmy już przyjemność występować między innymi na scenie: Event Center G38, Centrum Kultury Studenckiej Kreślarnia, Centrala Artystyczna – Koszalin, Klub Muzyczny Ucho – Gdynia, Free Blues Club – Szczecin, dwukrotnie z wielką radością braliśmy udział w Festiwalu Wolnych Muzyków w Zieleninie – FreemindFestival.”

Skład:
Artur Skibiński – perkusja (chodzący metronom)
Radosław Muszyński – bas (groove’ący autor tekstów)
Adam Bińczyk – gitara (poszukujący melodii)


BILETY DO NABYCIA W KASACH CKT ORAZ ONLINE:
Bilety24.pl

 

Szczegóły

Data:
9 lutego 2024 (piątek)
Czas:
19:30
Koszt:
30 zł
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl