Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

GWT 2018: „Spróbujmy jeszcze raz”

22 kwietnia 2018 (niedziela) godz. 19:00

| Bilety
04 (13)

Autor: Murray F. Schisgall

Tłumaczenie: Bożena Sławińska

Reżyseria: Marcin Sławiński,

Scenografia: Wojciech Stefaniak, Muzyka: Glenn Miller

 

Obsada:

Lucyna Malec, Marek Siudym,

Jan Kobuszewski (głos)

Opis

Spróbujmy jeszcze raz to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku.

04 (11)

Tekst Murraya F. Schisgalla to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy.

04 (7)

W części pierwszej On- niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona- rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Okazuje się jednak, że twardej policjantce

04 (9)

i wrażliwemu artyście może być do siebie bliżej, niż się wydaje. Trzeba tylko pokonać strach i spróbować jeszcze raz…W drugiej części On-znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona-niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa.

 

Szczegóły

Data:
22 kwietnia 2018 (niedziela)
Czas:
19:00
Koszt:
Bilety
Wydarzenie Kategorie:
,

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl