Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

GWT 2018: Sonia Bohosiewicz „10 sekretów Marilyn Monroe” – koncert

28 kwietnia 2018 (sobota) godz. 19:00

| Bilety wyprzedane
06 (2)

Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedyemu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że

Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie.

Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz.

Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie

06 (4)

Sonia Bohosiewicz zaprasza Państwa do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. To będzie wieczór pełen emocji.

W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W programie m.in. „Diamonds are the best girl’s friend”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”.

06 (1)
Sonia Bohosiewicz – kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Podczas koncertu usłyszą Państwo m.in. tytułowy utwór: „On the Sunny Side of the Street”.
Jest jedną z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, którym potrafi operować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo, dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych.

06 (7)

soniabohosiewicz.com

– biografia Soni Bohosiewicz –https://muzyka-teatr-literatura.pl/sonia-bohosiewicz/

– opis koncertu – https://muzyka-teatr-literatura.pl/sonia-bohosiewicz/10-sekretow-marilyn-monroe/

 

Szczegóły

Data:
28 kwietnia 2018 (sobota)
Czas:
19:00
Koszt:
Bilety wyprzedane
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl