Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Lato na Starym Mieście: Koncert uczniów PSM

25 czerwca 2017 (niedziela) godz. 16:00
wstęp wolny

Podczas tegorocznego Lata na Starym Mieście, podobnie jak w latach poprzednich zaplanowany został koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Dla szkoły i uczniów publiczne występy są zawsze bardzo ważne, a ten w parku miejskim jest dobrym pretekstem do podsumowania roku szkolnego. Podczas koncertu usłyszymy popisy najzdolniejszych młodych muzyków, którzy zaproponują bardzo różnorodne instrumentarium oraz ciekawie dobrany repertuar.

Wystąpią:

* Zespół Akordeonowy Szkoły I stopnia,

* Zespół  Saksofonowy,
* Zespół Akordeonowy Szkoły II stopnia,

* Orkiestra Dęta,
* Zespół Muzyki Rozrywkowej.

Szczegóły

Miejsce

  • Park Miejski im. Piotra Janowskiego

Organizator