Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LnSM: All That Jazz

29 sierpnia 2021 (niedziela) godz. 19:00

| wstęp wolny
ALL THAT

(W razie niepogody Klub Akcent)

W ramach corocznego festiwalu Lato na Starym Mieście Stowarzyszenie Miasto Kultury wspólnie z Centrum Kultury Teatr zaprasza na muzyczną ucztę pt. „All that jazz”. W pierwszej części zaprezentowany zostanie koncert lokalnego zespołu wokalnego 4 Feelings oraz duetu gitarowego w składzie: Marcin Pomykała i Konrad Daszczyński,  w drugiej zapraszamy grudziądzkich muzyków do wspólnego jamsession w plenerze.

DUET GITAROWY – powstał na potrzebę współpracy z bydgoskim kwartetem

smyczkowym „Virtuoso”, kilkukrotnie występował już na grudziądzkiej scenie – jako podmiot wykonawczy – akompaniujący. Ma w swoim repertuarze utwory autorskie jak i własne opracowania i aranżacje przebojów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Duet tworzą go:

Marcin Pomykała – śpiewak , gitarzysta ,pedagog, absolwent Akademii Bydgoskiej(UKW) – Edukacja artystyczna i dyrygentura chóralna. Studiował także w bydgoskiej Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego. Związany z bydgoskim i trójmiejskim środowiskiem muzycznym. Współpracował w charakterze śpiewaka ,gitarzysty i aranżera min. z Operą Nova, Filharmonią Pomorską, Kwartetem Smyczkowym „Virtuoso”, Pałacem Młodzieży w Bydgoszczy oraz Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. Na co dzień jako solista (tenor) i gitarzysta występuje z Filharmonią Dowcipu Waldemara Malickiego biorąc udział w licznych koncertach i nagraniach.

Konrad Daszczyński – gitarzysta młodego pokolenia (ur .1992 w Gdańsku). Pobierał nauki gry na gitarze klasycznej u Jerzego Wilińskiego. Następnie zwrócił się w stronę muzyki improwizowanej i zaczął uczęszczać do Macieja Grzywacza, u którego uczył się wykonywania muzyki jazzowej głównego nurtu. Udzielał się w różnych projektach na terenie Trójmiasta, regularnie prowadził „jam session” w jednym z większych gdańskich klubów muzycznych. W 2017 był uczestnikiem warsztatów „International Jazz Platform”, gdzie pod okiem Macieja Obary i doskonałej międzynarodowej kadry rozwijał się w kierunku współczesnego jazzu. Wielki fan jazzu, klasyki, rocka ,bluesa jak i popu.

Screenshot_20210818-120712(1)(1)

ZESPÓŁ 4 FEELINGS

Zespół wokalny 4Feelings, to grupa muzyków – amatorów, która prężnie działa na grudziądzkiej

scenie. Zespół tworzą artyści, którzy od kilkunastu lat udzielają się w różnych formacjach muzycznych, są uczestnikami festiwali, konkursów oraz ciekawych koncertów i spektakli na terenie Grudziądza i okolic (Koncert Noworoczny, koncert wolnościowy – Wolność Kocham i Rozumiem,

koncert kolęd, spektakl Cafe Bodo).Niedawno postanowili założyć własny zespół żeby pokazać co im w duszy gra.

4feelingslightning

 

Szczegóły

Data:
29 sierpnia 2021 (niedziela)
Czas:
19:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategorie:
,

Miejsce

Góra Zamkowa

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl