Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LnSM: CHESTER BURKE Jr & Company – koncert muzyki gospel

11 sierpnia 2018 (sobota) godz. 19:00

| wstęp wolny
ChesterNewPromoPic3 (2)

Chester Lee Burke, Jr. jest utalentowanym, klasycznie wykształconym pianistą. Gra od 4 roku życia i swobodnie porusza się po różnych gatunkach muzycznych, a także śpiewa i dyryguje. Studiował na Uniwersytecie Stanowym w Morgan grę na fortepianie, ukończył również The Peabody Institute na Johns Hopkins University. W Morgan związał się, z mającym światową renomę, Morgan State University Choir dyrygowanym przez Erica Conway`a. To zaowocowało olbrzymim doświadczeniem muzycznym. Chester Lee Burke, Jr. towarzyszył chórowi swojego uniwersytetu m.in. na Wyspach Dziewiczych, w Kolumbii, Południowej Afryce, Chinach, Rosji, Włoszech, Brazylii, Jamajce, Australii, na Bliskim Wschodzie oraz w całych Stanach Zjednoczonych, koncertując w tak renomowanych miejscach, jak John F Kennedy Center for the Performing Arts, Strathmore Music Center i Carnegie Hall.

ChesterNewPromoPic1 (2)

Chester Lee Burke, Jr. pracował z takimi artystami, jak Dionne Warwick, Denyce Graves, Twinkie Clark, Earnest Pugh, Maurette Brown-Clark, Anita Wilson, Patrick Lundy i Nolan Williams. Obecnie pracuje New Chapel Baptist Church w Camp Springs, MD oraz na wydziale muzycznym w Duke Ellington School of the Arts.
Chester Burke Jr. & Company ma w sobie wszystko to co jest charakterystyczne dla grup gospelowych. To chrześcijańska posługa dynamicznych psalmistów, śpiewaków i instrumentalistów, których celem jest – jak sami o sobie mówią – „wywyższenie imienia Jezusa Chrystusa i rozwijanie Jego królestwo poprzez śpiew.”

Od samego początku Chester Burke Jr. & Company współpracują ze świetną wokalistką Elbernitą „Twinkie” Clark-Terrell z grupy „Clark Sisters”. Ich głoszenie Dobrej Nowiny poprzez śpiew zaowocowało wydaniem w 2016 roku debiutanckiego singla „Jesus, I Bless Your Name”, a potem płyty pod tym samym tytułem.

Biblijnym mottem, do którego w swojej muzycznej misji odwołują się artyści jest fragment z Pierwszego Listu do Koryntian (1 Kor 2: 9): „Ale jak jest napisane, oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani nie weszło w serce człowieka, co Bóg przygotował dla tych, którzy Go miłują.”

ChesterAlbumCover (2)

Szczegóły

Data:
11 sierpnia 2018 (sobota)
Czas:
19:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategorie:
, ,

Miejsce

Kościół Podwyższenia Krzyża Św.

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl