Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie wystawy fotografii Grażyny Goralskiej „Odbicia”

14 grudnia 2023 (czwartek) godz. 18:00

| wstęp wolny
Wystawa Grażyna Goralska 14.12

Grażyna Goralska
od zawsze pasjonowała się fotografią. W 2017 roku ukończyła szkołę fotograficzną w Toruniu. Cały czas realizuje się w projektach fotograficznych. Z powodzeniem wystawiono jej prace, które przyciągały uwagę swą niesamowitą naturalnością i pięknem. Z osób przedstawianych na zdjęciach potrafiła wydobyć uśmiech i radość, choć wielokrotnie znajdowały się w trudnych sytuacjach życiowych. Ostatnio wystawiano jej prace w bibliotece miejskiej, gdzie pokazano sesje mieszańców domów pomocy społecznej.

Projekt „Odbicia” realizowany jest dzięki stypendium od Prezydenta Grudziądza – Macieja Glamowskiego. Jest to przedsięwzięcie, o jakim marzyła od wielu lat artystka, która chce przedstawić bliźniaków i ich relacje oraz podobieństwa i różnice. Od 2017 roku prowadzi Stowarzyszenie Kulturalny Port w pracowni artystycznej pod nazwą Art&Luz, gdzie realizuje się jako terapeuta zajęciowy. Posiada niesamowitą ilość kursów tematycznych, które pomogą w realizacji ciekawych projektów. Art&Luz za główny cel stawia sobie pobudzanie i animowanie środowiska lokalnego do działania na rzecz kultury i sztuki.

Tworzy sprzyjającą przestrzeń do poszukiwań artystycznych, prezentacji twórczości, wymiany doświadczeń dla mieszkańców Grudziądza i okolic. Podejmowane działania mają na celu uzyskanie efektu terapeutycznego wśród uczestników, pobudzenie ich do aktywności i wiary w swoje umiejętności.

DSC_2902 kopia

 

Szczegóły

Data:
14 grudnia 2023 (czwartek)
Czas:
18:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl