Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sweet Accordion Festival

19 listopada 2023 (niedziela) godz. 16:00

| 35 zł (przedsprzedaż), 45 zł (w dniu koncertu)
Sweet Accordion 2023 - plakat A2 - OK - v1 cs6

Zapraszamy na festiwal tworzony z pasją przez ludzi kochających muzykę i chcących się tą miłością dzielić. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy są ciekawi dobrych dźwięków i chcą je odkrywać w różnych odcieniach. Każda edycja jest inna i każda zabiera nas do świata pięknych kompozycji, gdzie głównym bohaterem jest akordeon oraz niezwykłe możliwości tego instrumentu.

Gospodarzem wieczoru są grudziądzcy muzycy Izabela i Grzegorz Grzankowie oraz formacja Sweet Accordion.

Wystąpią:
* DUET KUBA SIENKIEWICZ I ŁUKASZ DĄBROWSKI
* MODESTA PASTICHE
* POEZJA WYSOKIEJ PRÓBY
* SWEET ACCORDIONKuba Sienkiewicz
piosenkarz autor, specjalista neurolog, prezes zespołu Elektryczne Gitary. Współpracuje ze scenami literacko-muzycznymi, układa muzykę do filmów i teatru. Tworzy piosenki rozrywkowe i zaangażowane. Podczas festiwalu w Grudziądzu wystąpi wspólnie z Łukaszem Dąbrowskim – „człowiekiem orkiestrą”, który zagra na akordeonie midi. Wspólnie wykonają program literacko-muzyczny pod tytułem „Od morza do morza” złożony z piosenek obejmujących 44-letni okres twórczości.

sienkiewicz 1Modesta Pastiche

to interesujące stylizacje i aranżacje, a także charakterystyczny wizerunek artystyczny z charyzmatyczną wokalistką na czele. Grupa skupia muzyków różnych środowisk muzycznych. Połączenie naturalnych instrumentów z elektroniką lub DJ-skim pazurem nadaje brzmieniom formacji wyjątkowy klimat. Muzycy znani publiczności przede wszystkim z produkcji telewizyjnych: „Jaka To Melodia” czy „Kabaretowa Scena Dwójki”.

modesta 2Poezja Wysokiej Próby 

formacja składająca się z grudziądzkich muzyków, której liderką jest Daria Dunajska – autorka tekstów, muzyki i wokalistka zespołu; aranżacje piosenek to wysmakowane opracowania, które nadają poezji śpiewanej atrakcyjny styl. W tym roku, 2 września, zespół został laureatem II nagrody Festiwalu „Drogowskazy” – poezja, szanty, blues – w miejscowości Krzyż Wielkopolski.

poezja2Sweet Accordion

twórcy SWEET ACCORDION FESTVAL. Zespół w swoim repertuarze ma największe „hity”, od francuskiej muzyki akordeonowej, po przeboje muzyki latynoskiej i filmowej. Autorskie opracowania z przyjemnością zapadają w ucho każdego melomana

sweet accordion

 


BILETY DO NABYCIA W KASIE TEATRU, KLUBU AKCENT ORAZ ONLINE:
Bilety24.pl

 

Szczegóły

Data:
19 listopada 2023 (niedziela)
Czas:
16:00
Koszt:
35 zł (przedsprzedaż), 45 zł (w dniu koncertu)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl