binary comment

Wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów na ciekawe spędzenie ferii zimowych zapraszamy do CK Teatr na warsztaty plastyczne i teatralne. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Warsztaty plastyczne
Od 19-23 lutego, w godzinach od 10.00 do 12.00.
Ta propozycja skierowana jest nie tylko do tych, którzy interesują się rysunkiem. Zajęcia plastyczne w czasie przerwy w nauce odbywają się już od wielu lat i mają swoich stałych bywalców. Warsztaty to przede wszystkim czas spędzony w miłej atmosferze, gdzie nauczyć się można podstaw rysunku, kadrowania obrazu czy też odpowiedniego doboru kolorów. To także świetna zabawa w artystycznej atmosferze tworzenia czegoś nowego. Nie każdy może być artystą, nie każdy ma też talent plastyczny, ale każdy może świetnie się bawić z farbami czy kredkami stojąc przed sztalugą. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 do 18 lat.

Zajęcia poprowadzi Marianna Gitner-Sawistowska, która na co dzień prowadzi pracownię plastyczną „Kredka” w CK Teatr.
Zapisy pod numerem telefonu 56 69 68 906.

Warsztaty teatralne
Od 12-16 lutego, w godzinach od 10.00 do 12.00.
Kolejna propozycja CK Teatr to zajęcia na scenie. I tu ponownie zapraszamy nie tylko tych, którzy wykazują szczególne zainteresowanie teatrem, bowiem całość skierowana jest do szerokiego grona młodych ludzi. Spotkania prowadzić będzie reżyser bajek Zbigniew Kulwicki, który przekaże uczestnikom część swojej teatralnej wiedzy. Takie spotkania są zawsze doskonałą okazją do przełamania strachu przed publicznymi występami, poćwiczyć będzie można dykcję oraz sprawdzić swoje, być może ukryte, talenty aktorskie.
Zapraszamy młodych ludzi w wieku od 14 do 21 lat.

Warsztaty poprowadzi Zbigniew Kulwicki – reżyser, aktor, animator zajęć teatralnych dla dzieci i młodzieży.
Zapisy pod numerem telefonu 56 69 68 921.

Warsztaty tworzenia pacynek paluszkowych z Teatrzykiem Lalek „Miszmasz”
12 i 19 lutego w godz. 10.00 do 13.00 – w sali 24 (I piętro).
Pani Renia zaprasza na wspólne szycie zimowych pacynek paluszkowych. Jeśli nie jest Ci obca zabawa z igłą i nitką, to podejmij wyzwanie, przyjdź na warsztaty i zrób samodzielnie swoja własną lalkę paluszkową. A jeśli czasu nam wystarczy (bo jednak szycie to nie jest takie pstryknięcie palcami 😉), to także sobie poanimujemy, czyli teatralnie ożywimy nasze małe rękodzieła. Kto chętny? Palec pod budkę, bo ilość miejsc ograniczona zapisami!

Zapraszamy dzieci i młodzież, bardzo małe dzieci z rodzicami.
UWAGA !!! na te zajęcia obowiązują limity do 15 osób.
Zajęcia poprowadzi Renata Boguska opiekun Teatrzyku Lalek „Miszmasz”.
Zapisy pod numerem telefonu 56 69 68 921.