Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Koncert uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha

19 maja 2022 (czwartek) godz. 18:00 - 19:00
wstęp wolny

W czwartkowe, majowe popołudnie zapraszamy na koncert młodych i utalentowanych muzyków, którzy na co dzień szlifują swoje talenty w Szkole Muzycznej Yamaha. Każdy taki występ to dla nich duże wyzwanie i radość z możliwości sprawdzenia się na profesjonalnej scenie w oparach przebojów muzyki rozrywkowej.

Gra w zespole to świetne podsumowanie współpracy naszej młodzieży, dzielenie się fascynacjami stylów, gatunków i odkrywanie nowych przestrzeni muzycznych. Dla wielu z nich jest to początek ścieżki artystycznej realizowanej w różnych formacjach muzycznych poza szkołą i w życiu dorosłym.

Na scenie pojawi się młodzież w różnym wieku, będą debiuty, nowe utwory – czyli zapraszamy na urozmaicony stylistycznie koncert.

IMG_20210609_164641IMG_20210609_182918

Szczegóły

  • Data: 19 maja 2022 (czwartek)
  • Czas:
    18:00 - 19:00
  • Koszt: wstęp wolny
  • Wydarzenie kategoria:

Miejsce

  • Klub Akcent
  • ul. Wybickiego 38
  • Telefon 56 46 210 24

Organizator