Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

LnSM: Adam Zalewski Trio – blues, rock

20 sierpnia 2022 (sobota) godz. 19:00
wstęp wolny

Adam Zalewski Trio gra muzykę autorską będącą fuzją różnych gatunków ( blues – rock – folk ) osadzonych w akustycznym brzmieniu.

We wrześniu 2021 roku Adam Zalewski Trio nagrał drugą autorską płytę „W drodze”.

Making off ze studia:
YouTube

Płyta „W drodze” została zarejestrowana w studio, ale na żywo, w składzie: Adam Zalewski – gitara elektroakustyczna, wokal, instr. perkusyjne Artur Głowacki – gitara elektroakustyczna Mariusz „Kudłaty” Wojewoda – instr. perkusyjne. Uczestnicy: Suwałki Blues Festival, Blues nad Bobrem, Rawa Blues Festival, Ochota Blues Festival, Blues na Trawie. Płyta ” W drodze”, w rankingu czasopisma Twój Blues, otrzymała 6. miejsce w kategorii PŁYTA ROKU Blues Top 2021.

Strona wykonawcy:
Facebook

Oficjalny profil You Tube:
YouTube

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, koncert odbędzie się w Klubie Akcent.

Szczegóły

Miejsce

  • Rynek Główny (w razie niepogody Klub Akcent)

Organizator