Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Zakończenie GWT – Natalia Sikora – koncert

21 kwietnia 2024 (niedziela) godz. 19:00
50, 60 zł

Natalia Sikora to urodzona w 1986 roku w Słupsku polska piosenkarka i aktorka oraz
zwyciężczyni drugiej edycji programu muzycznego TVP2 The Voice of Poland. Ukończyła
Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie.
Swoją karierę muzyczną zaczęła już jako nastolatka. W wieki 13 lat występowała w
Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku. Tam też związała się zawodowo z Teatrem
Rondo oraz zespołem Magmen. Od 2007 roku pracuje wspólnie z pianistą i kompozytorem
Piotrem Proniukiem, z którym stworzyli bluesowy projekt o nazwie Sikora Proniuk Duo.
W 2011 roku nakładem wydawnictwa Polskiego Radia na sklepowe półki trafiła ich
wspólna płyta studyjna Absurdustra–Próba Norwida. W latach 2009–2013 Natalia Sikora
była częścią zespołu wykonującego symfoniczny metal At the Lake. Jest również
wokalistką zespołu Mięśnie.
W 2013 roku wygrała drugą edycję programu TVP2 The Voice of Poland. A w
czerwcu wydała pierwszą, solową płytę studyjną, pt. „Zanim”. W tym samym miesiącu za
wykonanie utworu „Konie” autorstwa Władimira Wysockiego i Agnieszki Osieckiej
zajęła pierwsze miejsce w konkursie SuperDebiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki
Polskiej w Opolu.


BILETY DO NABYCIA W SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ:

Bilety24.pl 


Szczegóły

  • Data: 21 kwietnia 2024 (niedziela)
  • Czas:
    19:00
  • Koszt: 50, 60 zł
  • Wydarzenie kategoria:

Miejsce