Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Wystawa Marioli Szreiber-Zdziebłowskiej

11 maja 2020 (poniedziałek) godz. 10:00 - 15 maja 2020 (piątek) godz. 18:00
wstęp wolny

Niestety nie możemy jeszcze otworzyć Teatru i Klubu Akcent dla naszych gości, ale …. jest jeden mały krok w kierunku „normalności” możemy otworzyć dla zwiedzających Galerię „Akcent”.

Zatem od poniedziałku (11V) do piątku (15 V) zapraszamy do odwiedzenia wystawy fotografii  Marioli Szreiber-Zdziebłowskiej. Ta ekspozycja przygotowana jest już od 12 marca, niestety nie doczekała się wernisażu, ponieważ na dzień przed otwarciem zamknięte zostały wszystkie instytucje kultury.

Wystawę oglądać będzie można w godz. 10.00 -18.00 z przerwą techniczną od 14.00 do 14.30. Wszyscy zwiedzający powinni mieć maseczki, a w pomieszczeniu galerii będą mogły przebywać maksymalnie cztery osoby.
DSC_0020.cz-b1 (1)-03-01 (1) DSC_0301 kopia 4.6000x6000

MARIOLA SZREIBER-ZDZIEBŁOWSKA – fotografia

Torunianka od urodzenia, chemik z zawodu. Jej pasje to fotografia i genealogia rodzinna.
Fotografią zajmuje się od 5 lat.

Autorka o wystawie:
„Sfotografowane obrazy mogą być już finalnym produktem, który prezentujemy publiczności, albo tylko półproduktem, który wykorzystujemy, by łączyć je ze sobą, nakładając jeden na drugi tak, by uzyskać całkowicie nową kompozycję.

Taki właśnie zabieg zastosowałam w wielu moich pracach, które prezentuję na tej wystawie. Nałożenie obrazów, które z początku traktowałam jako eksperyment, pokazało mi, że powstały w ten sposób nowy obraz stał się bardziej symboliczny, a przez to w każdym oglądającym może wywoływać inne skojarzenia, reakcje i refleksje.”

DSC_0356 kopia 2

Szczegóły

  • Początek: 11 maja 2020 (poniedziałek) godz. 10:00
  • Koniec: 15 maja 2020 (piątek) godz. 18:00
  • Koszt: wstęp wolny
  • Wydarzenie kategoria:

Miejsce

  • Klub Akcent
  • ul. Wybickiego 38
  • Telefon 56 46 210 24

Organizator