Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„ŚPIEWAJMY I GRAJMY MU…” wyniki

11 grudnia 2019 (środa) godz. 09:00

| zapisy
plakat-kolęd-1

„ŚPIEWAJMY I GRAJMY MU…”

WYNIKI

PRZEDSZKOLA:

I miejsce – BARTOSZ BYCZKOWSKI

II miejsce – IZABELA LASKA

III miejsce – MALWINA WARZYŃSKA

 

WYRÓŻNIENIE – ANTONINA OTWINOWSKA

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III

 I miejsce – ŁUKASZ KALINOWSKI

II miejsce – ZOFIA URBANIAK

III miejsce – HANNA WALCZYK

 

I WYRÓŻNIENIE – LENA KARAŚ

II WYRÓŻNIENIE – WIKTORIA OSIPOWICZ

III WYRÓŻNIENIE – MAJA WIŚNIEWSKA

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VIII

I miejsce – NATALIA REŃSKA

II miejsce – KAJA GBURCZYK

III miejsce – PATRYCJA PUSZKARSKA

 

I WYRÓŻNIENIE – MARTYNA KACZMAREK

II WYRÓŻNIENIE – KLAUDIA SULEWSKA

III WYRÓŻNIENIE – MARIA LEMAŃSKA

IV WYRÓŻNIENIE – OLIWIA SALDATK

V WYRÓŻNIENIE – OLIWIA BŁAŻEJEWSKA

VI WYRÓŻNIENIE – ERIKA TER-VARDANYAN

VII WYRÓŻNIENIE – JAGODA PAWELEC

VIII WYRÓŻNIENIE – WIKTOR RUTYNA

 

SZKOŁY ŚREDNIE 

 

I miejsce – ALEKSANDRA ROMANOWSKA

II miejsce – NATALIA ERDMAŃSKA

III miejsce – AIDA GUST

 

I WYRÓŻNIENIE – NATALIA WIECZOREK

II WYRÓŻNIENIE – KALINA KOSIKOWSKA

III WYRÓŻNIENIE – DOMINIKA ŻYŁA

IV WYRÓŻNIENIE – WIKTORIA SIWIEC 

 

„ŚPIEWAJMY I GRAJMY MU…” KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK O TEMATYCE BOŻONARODZENIOWEJ

11 grudnia 2019r.

 

NR Nazwa placówki Uczestnik Kategoria  

Godzina prezentacji

 

1 PM „Kopernik” ul. Dworcowa Bartosz Byczkowski przedszkola 9:00
2 Szkoła muzyczna Yamaha Paulina Orzeszyna przedszkola 9:05
3 PM „Kuntersztyn” Nina Stoeva przedszkola 9:10
4 PM „Kuntersztyn” Maja Kościńska przedszkola 9:15
5 PM „Kuntersztyn” Kornelia Soboczyńska przedszkola 9:20
6 PM „Kopernik” ul. Konarskiego Zuzanna Hołody przedszkola 9:25
7 PM „Kopernik” ul. Konarskiego Amelia Wiczling przedszkola 9:30
8 PM „Kopernik” ul. Konarskiego Antonia Otwinowska przedszkola 9:35
9 Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nadia Kochańska przedszkola 9:40
10 Ognisko Pracy Pozaszkolnej Malwina Warzyńska przedszkola 9:45
11 PM „Tarpno” Nadia Brechelke przedszkola 9:50
12 PM „Tarpno” Oliwia Szczepaniak przedszkola 9:55
13 PM „Lotnisko” Izabela Laska przedszkola 10:00
14 PM „Lotnisko” Iga Zakrzewska przedszkola 10:05
15 PM „Mniszek” Alicja Kurzawiak przedszkola 10:10
16 PM „Rządz” Agata Podlaska przedszkola 10:15
17 PM „Rządz” Alicja Pleskot przedszkola 10:20

Przerwa i rozstrzygnięcie wyników w kat. przedszkola

18 SP nr 5 Zofia Grunberg I-III szkoły podstawowej 11:00
19 SP nr 4 Wiktoria Osipowicz I-III szkoły podstawowej 11:05
20 SP nr 3 Oliwia Bągalska I-III szkoły podstawowej 11:10
21 SP nr 4 Łukasz Kalinowski I-III szkoły podstawowej 11:15
22 SP nr 1 Zofia Urbaniak I-III szkoły podstawowej 11:20
23 OPP Amelia Marchlewicz I-III szkoły podstawowej 11:25
24 NSP w Węgrowie Lena Karaś I-III szkoły podstawowej 11:30
25 NSP w Węgrowie Julian Jargiło I-III szkoły podstawowej 11:35
26 OPP Hanna Walczyk I-III szkoły podstawowej 11:40
27 NSP w Węgrowie Nikola Dorau I-III szkoły podstawowej 11:45
28 SP w Nowej Wsi Lena Radacka I-III szkoły podstawowej 11:50
29. SP w Sztynwagu Maja Wiśniewska I-III szkoły podstawowej 11:55
Przerwa i rozstrzygnięcie wyników w kat. klasy I-III szkoły podstawowej
30. SP nr 15 Klaudia Heidek Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

12:50
31. SP nr 15 Natalia Heidek Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

12:55
35. SP nr 15 Klara Kędzierska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

13:00
36. SP nr 18 Katarzyna Werner Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

13:05
37. SP nr 9 Olga Pietras Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

13:20
38. SP nr 7 Nadia Krause Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

13.25
39. SP nr 18 Oliwia Jarzyńska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

13:30
40. NSP w Węgrowie Maja Zdrojewska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

13.35
41. NSP nr 1 Łucja Grabowska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

13:40
42. SP nr 21 Klaudia Wylęgałą Klasa IV-VIII

szkoły podstawowej

13:45
43. SP nr 9 Karol Piątkowski Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

13:50
44. SP nr 4 Kaja Gburczyk Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

13:55
45. Sp nr 4 Antonina Zygmunt Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:00
46. NSP w Węgrowie Alicja Tadajewska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:05
47. SP nr 4 Natalia Reńska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:10
48. NSP w Węgrowie Patrycja Puszkarska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:15
49. OPP Wiktor Rutyna Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:20
50. SP Nr 12 Zuzanna Feldman Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:25
51 OPP Sławomir Kamraj Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:30
52 SP nr 12 Natalia Tesz Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:35
53 OPP Sabina Kowalska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:40
54 SM Yamaha Martyna Kaczmarek Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:45
55 OPP Patrycja Wierzchowska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:50
56 SM Yamaha Anna Kminikowska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

14:55
57 GOK Mały Rudnik Natalia Orzechowska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:00
58 SP nr 13 Oliwia Saldatk Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:05
59 GOK Mały Rudnik Kinga Mućka Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:10
60 SP w Nowej Wsi Roksana Krause Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:15
61 SP w Sztynwagu Maria Lemańska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:20
62 SP w Nowej Wsi Szymon Guttmann Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:25
63 SP w Sztynwagu Oliwia Błażejewska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:30
64 SP nr 3 Maria Tubacka Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:35
65 SP nr 11 Małgorzata Jasińska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:40
66 SP nr 5 Erika Ter-Vardanyan Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:45
67 SP nr 11 Martyna Kliwer Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:50
68 SP nr 5 Maja Bączkowska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

15:55
69 Sp nr 11 Sandra Chojnacka Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

16:00
70 SP nr 5 Kinga Szpil Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

16:05
71 SP w Wałdowie Szlacheckim Elżbieta Łegowska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

16:10
72 SP w Sztynwagu Wanda Napiórkowska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

16:15
73 SP w Wałdowie Szlacheckim Virginia Jones Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

16:20
74 SP nr 16 Róża Kowalkowska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

16:25
75 SP w Wałdowie Szlacheckim Agata Kasprzyk Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

16:30
76 SP nr 16 Jagoda Pawelec Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

16:35
77 SP w Sztynwagu Maria Lemańska Klasa IV-VIII

szkoły podstawowe

16:40
Przerwa i rozstrzygnięcie wyników w kat. klasy IV-VIII szkoły podstawowej
78 IV LO Dominika Demska szkoły średnie 17:20
79 Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości Wiktoria Pożoga  

szkoły średnie

17:25
80 ZS Technicznych Natalia Erdmańska Szkoły średnie 17:30
81 OPP Kacper Reder szkoły średnie 17:35
82 ZS Technicznych Natalia Arendt szkoły średnie 17:40
83 OPP Julia Kraśnicka Szkoły średnie 17:45
84 IV LO Dominika Żyła Szkoły średnie 17:50
85 ZSGH Jakub Erlich -Herlikiewicz Szkoły średnie 17:55
90 IV LO Wiktoria Sidya Szkoły średnie 18:00
91 ZSGH Joanna Szulc Szkoły średnie 18:05
92 II LO Aida August Szkoły średnie 18:10
93 Studio Piosenki Z. Poliszczuka Aleksandra Romanowska Szkoły średnie 18:15
94 Studio Piosenki Z. Poliszczuka Natalia Wieczorek Szkoły średnie 18:20
95 I LO Mateusz Kalinowski Szkoły średnie 18:25
96 I LO Matylda Ciborowska Szkoły średnie 18:30
97 SM Yamaha Kalina Kosikowska Szkoły średnie 18:35
98 OPP Oliwia Dybowska Szkoły średnie 18:40
99 Zespół Szkół Ekonomicznych Wiktoria Siwiec Szkoły średnie 18:45
Rozstrzygnięcie w kat. szkoły średnie ok 19:25

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH OSÓB:

Kategoria PRZEDSZKOLA

Nadia Brechelke

Oliwia Szczepaniak

Izabela Laska

Alicja Szałecka

Alicja Kurzawiak

Paulina Orzeszyna

Nadia Kochańska

Malwina Warzyńska

Bartosz Byczkowski

Antonina Otowinowska

Zuzanna Hołody

Amelia Wiczling

Maja Kościńska

Kornelia Soboczyńska

Nina Stoeva

Ksawery Salamon

Agata Podlaska

Alicja Pleskot

Kategoria I-III KLASA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Lena Radacka

Wiktoria Osipowicz

Amelia Marchlewicz

Łukasz Kalinowski

Nikola Dorau

Lena Karaś

Julian Jargiło

Hanna Walczyk

Oliwia Bągalska

Zofia Grunerg

Maja Wiśniewska

Zofia Urbaniak

Klaudia Heidek

Natalia Heidek

Kategoria IV-VIII KLASA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Roksana Krause

Szymon Guttman

Oliwia Saldatk

Natalia Reńśka

Olga Pietras

Nadia Krause

Oliwia Jarzyńśka

Maja Zdrojewska

Łucja Grabowska

Klaudia Wylęgała

Karol Piątkowski

Klara Kędzierska

Katarzyna Werner

Kaja Gburczyk

Antonina Zygmunt

Alicja Tadajewska

Patrycja Puszkarska

Wiktor Rutyna

Zuzanna Feldman

Natalia Tesz

Sławomir Kamraj

Sabina Kowalska

Patrycja Wierzchowska

Martyna Kaczmarek

Anna Kminikowska

Natalia Orzechowska

Kinga Mućka

Maria Lemańśka

Oliwia Błażejewska

Małgorzata Dziewicka

Marta Tubacka

Małgorzata Jasińska

Martyna Kliwer

Sandra Chojnacka

Erika Ter-Vardanyan

Maja Bączkowska

Kinga Szpil

Elżbieta Łęgowska

Virginia Jones

Maria Lemańska

Wanda Napiórkowska

Kategoria SZKOŁY ŚREDNIE

Dominika Demska

Wiktoria Pożoga

Natalia Erdmańska

Natalia Arendt

Kacper Reder

Julia Kraśnicka

Dominika Żyła

Wiktoria Sidya

Jakub Erlich-Herlikiewicz

Joanna Szulc

Aida August

Aleksandra Romanowska

Natalia Wieczorek

Mateusz Kalinowski

Matylda Ciborowska

Kalina Kosikowska

Oliwia Dybowska

Maciej Kuszajewski

Regulamin Konkursu

Oświadczenie

Karta zgłoszenia

W czasie przedświątecznym zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych, szkół średnich oraz przedszkolaków do wzięcia udziału w konkursie wokalnym o tematyce bożonarodzeniowej. Okazało się, że nasze zaproszenie przyjęło bardzo wielu wykonawców, jednym słowem na scenie zaprezentuje się około stu uczestników.

Wykonawcy zmierzą się po raz pierwszy w Grudziądzu w konkursie ogólnomiejskim z kolędami, pastorałkami oraz piosenkami bożonarodzeniowymi. Konkurs ma na celu pobudzenie młodych grudziądzan do aktywności artystycznej oraz daje możliwość rozwoju talentów i prezentacji na przepięknej, profesjonalnej scenie wyremontowanego teatru.

Wydarzenie ma również na celu zdobywanie jakże cennego doświadczenia przez młodych artystów oraz konfrontację lokalnego środowiska. Fundatorem nagród jest Urząd Miejski – Wydział Edukacji oraz Studio Nagrań Dźwiękowych Progress Daniel Grzybowski. Konkurs jest objęty honorowym patronatem Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego. Współorganizatorem jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Koordynatorem wydarzenia jest Maciej Gburczyk (instruktor z OPP oraz pełnomocnik Prezydenta Grudziądza do organizacji imprez artystycznych).

                                                                                                          Maciej Gburczyk

Szczegóły

Data:
11 grudnia 2019 (środa)
Czas:
09:00
Koszt:
zapisy
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Teatr
Teatralna, 1
Grudziądz, 86-300 Polska
Telefon:
56 46 234 76
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
szymon.r@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej