„Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta” – spektakl komediowy

Klub Akcent ul. Wybickiego 38

“Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta” - to zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje.

65zł do 85 zł (w zależności od rzędu)

„Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta” – spektakl komediowy

Klub Akcent ul. Wybickiego 38

“Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta” - to zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje.

65zł do 85 zł (w zależności od rzędu)