Muza zalewa miasto PlanBe

Klub Akcent ul. Wybickiego 38

Pamiętacie ankietę, którą przeprowadziliśmy na naszym profilu FB? Prowadzimy rozmowy z kilkoma z zaproponowanych przez Was artystów, a pierwsze owoce tych rozmów przed nami. Artystą, który podczas głosowania uzyskał trzecią lokatę był PlanBe! Dlatego właśnie w trzeciej odsłonie naszego projektu MUZA ZALEWA MIASTO wracamy do raperskich brzmień i już 19 maja zapraszamy na koncert PlanuBe.

30zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu)