Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jarmark Spichrzowy: BRYSKA, GRZEGORZ HYŻY, GROMEE

16 czerwca 2023 (piątek) godz. 18:00

| wstęp wolny
jarmark_profilowe_2

ŚWIĘTUJCIE Z NAMI 732. URODZINY GRUDZIĄDZA!

jarmark_2023_koncerty

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM JARMARKU


W TYM ROKU BŁONIA NADWIŚLAŃSKIE PONOWNIE ZABRZMIĄ DOBRĄ MUZYKĄ!
1 DNIA WYSTĄPIĄ:

jarmark_artysci-03

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka Bryska zadebiutowała w połowie 2021 roku i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. 22-latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy. Jej największe hity to „lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)” i „odbicie (Mark Neve Remix)”.


jarmark_artysci-02

To wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów. Artysta, który nadaje polskiej muzyce pop najwyższych światowych standardów. Jego utwory nie schodzą z radiowych play list. „Króla nocy”, „O Pani!”, „Na chwilę” czy „Wstaję” usłyszeć można o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli dodać do tego kawałki filmowe – „Podatek od miłości” oraz „Pech to nie grzech”, to mamy pełen obraz jego muzycznego portfolio. Był trenerem w 9. edycji programu „The Voice of Poland”.


jarmark_artysci_GROMEE

Najpopularniejszy DJ i producent muzyczny w Polsce. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów z całego świata. Reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.

DZIEŃ 2

 

Szczegóły

Data:
16 czerwca 2023 (piątek)
Czas:
18:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Błonia Nadwiślańskie

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl