Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

Jarmark Spichrzowy: ROBERT JANOWSKI, MACIEJ MALEŃCZUK, KASIA KOWALSKA

17 czerwca 2023 (sobota) godz. 17:00

| wstęp wolny
jarmark_profilowe_2

ŚWIĘTUJCIE Z NAMI 732. URODZINY GRUDZIĄDZA!

jarmark_2023_koncerty

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM JARMARKU


W TYM ROKU BŁONIA NADWIŚLAŃSKIE PONOWNIE ZABRZMIĄ DOBRĄ MUZYKĄ!
2 DNIA WYSTĄPIĄ:

jarmark_artysci-05

Piosenkarz i kompozytor. Autor czterech tomików poezji i prozy poetyckiej. Jednak jak mówi sam artysta, najważniejsze są dla niego jego solowe płyty i koncerty, na których może śpiewać autorskie piosenki. Znany m.in. jako wieloletni prowadzący teleturniej muzyczny „Jaka To Melodia?”. Domeną Janowskiego są musicale – zagrał m.in. w „Sztukmistrzu z Lublina”, „West Side Story”, „Cyrano” czy „Metrze”.


jarmark_artysci-04

Jeden z z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Ten, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie! Znany z utworów „Ostatnia Nocka”, „Tango Libido”, „Sługi za Szlugi”, „Synu” czy „Dawna Dziewczyno”. Jego kariera rozpoczęła się w 1986 kiedy to trafił do Püdelsów, których wokalistą i frontmanem był z przerwami w latach 1986–2005.


jarmark_artysci_k_kowalska-06

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna od 27 lat. Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej. Podczas koncertów nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”czy „Alannah”.

 

 

Szczegóły

Data:
17 czerwca 2023 (sobota)
Czas:
17:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Błonia Nadwiślańskie

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl