Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jarmark Spichrzowy: ROBERT JANOWSKI, MACIEJ MALEŃCZUK, KASIA KOWALSKA

17 czerwca 2023 (sobota) godz. 17:00

| wstęp wolny
jarmark_profilowe_2

ŚWIĘTUJCIE Z NAMI 732. URODZINY GRUDZIĄDZA!

jarmark_2023_koncerty

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM JARMARKU


W TYM ROKU BŁONIA NADWIŚLAŃSKIE PONOWNIE ZABRZMIĄ DOBRĄ MUZYKĄ!
2 DNIA WYSTĄPIĄ:

jarmark_artysci-05

Piosenkarz i kompozytor. Autor czterech tomików poezji i prozy poetyckiej. Jednak jak mówi sam artysta, najważniejsze są dla niego jego solowe płyty i koncerty, na których może śpiewać autorskie piosenki. Znany m.in. jako wieloletni prowadzący teleturniej muzyczny „Jaka To Melodia?”. Domeną Janowskiego są musicale – zagrał m.in. w „Sztukmistrzu z Lublina”, „West Side Story”, „Cyrano” czy „Metrze”.


jarmark_artysci-04

Jeden z z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Ten, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie! Znany z utworów „Ostatnia Nocka”, „Tango Libido”, „Sługi za Szlugi”, „Synu” czy „Dawna Dziewczyno”. Jego kariera rozpoczęła się w 1986 kiedy to trafił do Püdelsów, których wokalistą i frontmanem był z przerwami w latach 1986–2005.


jarmark_artysci_k_kowalska-06

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna od 27 lat. Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej. Podczas koncertów nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”czy „Alannah”.


Koncerty gwiazd poprzedzą występy tegorocznych laureatów przeglądu GAPA 

 

Szczegóły

Data:
17 czerwca 2023 (sobota)
Czas:
17:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Błonia Nadwiślańskie

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl