KONTAKTY:

Centrum Kultury Teatr tel. (56) 46 234 76

NIP 876-00-13-515

e-mail: teatr@grudziadz.pl

ul. Teatralna 1 86-300 Grudziądz

DYREKTOR Anna Janosz

dyrektor@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 902

WICEDYREKTOR Grzegorz Romanowski

wice@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 905

SEKRETARIAT

sekretariat@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 902

PRACOWNIA PLASTYCZNA Marianna Gitner-Sawistowska

zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, organizacja wystaw, projekty graficzne: plakaty, programy miesięczne, materiały reklamowe CKT

marianna@teatr.grudziadz.pl plastyk@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 906

KSIĘGOWOŚĆ

tel. (56) 69 68 903

ksiegowosc@teatr.perfect.net.pl

ADMINISTRACJA Elżbieta Orłowska, Jacek Gołecki

administracja@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 904

techniczny@teatr.grudziadz.pl

STUDIO PRODUKCJI TELEWIZYJNEJ

Piotr Sawistowski współautor Magazynu Qltura, przygotowanie materiałów do telewizji kablowej studio_akcent@o2.pl

Michał Nowakowski współautor Magazynu Qltura, przygotowanie materiałów do telewizji kablowej studio_akcent@o2.pl

tel. (56) 47 56 126

Klub Akcent ul. Wybickiego 38/40

tel. (56) 462-10-24

Anna Granica – kierownik

tel. (56) 462-10-10 e-mail: ania@teatr.grudziadz.pl

Galeria Akcent Ewa Grzeszczuk

organizacja wystaw e-mail: ewa_gr@poczta.onet.pl

Skrzynka podawcza e-puap CK Teatr

/teatr-grudziadz/SkrytkaESP

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY

(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00)

Szymon Rocławski organizacja imprez masowych, pozyskiwanie sponsorów

szymon.r@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 901

Alicja Celmer organizacja spektakli teatralnych, festiwal Grudziądzka Wiosna Teatralna

alicja@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 908

Marcin Łapiński wynajem powierzchni reklamowej na słupach ogłoszeniowych, organizacja imprez, archiwum,

marcin@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 907

Beata Kastner rzecznik prasowy, współautor magazynu Qltura, przygotowanie materiałów do telewizji kablowej

rzecznik@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 907

Ilona Mroczkowska organizacja koncertów oraz imprez zamkniętych

ilona@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 921

Ewelina Dąbrowska organizacja koncertów oraz imprez zamkniętych, zarządzanie stroną internetową, Facebook

ewelina@teatr.grudziadz.pl tel. (56) 69 68 901

Zbigniew Kulwicki produkcja i organizacja przedstawień oraz koncertów dla dzieci i młodzieży

teatr@grudziadz.pl tel. 501 793 955 DZIAŁ TECHNICZNY

Oświetlenie

Tomasz Rutecki, Tadeusz Zakrzewski

tel. (56) 69 68 902

Nagłośnienie

Tomasz Jabłoński, Bartosz Pierściński, Tomasz Jędrzejczyk

tel. (56) 69 68 902

Inspektor Ochrony Danych: Pani Małgorzata Smelkowska

Kontakt w sposób: a) listownie ul. Piłsudskiego 51, 86-300 Grudziądz, b) elektronicznie pod adresem: m.smelkowska@um.grudziadz.pl c) telefonicznie: +48 56 4510360 lub 361.