KONTAKTY:

Centrum Kultury Teatr

Siedziba na czas remontu:
ul. Sienkiewicza 22
86-300 Grudziądz

tel. (56) 69 68 902
fax (56) 462 34 77
NIP 876-00-13-515
e-mail: teatr@grudziadz.pl

ul. Teatralna 1
86-300 Grudziądz

DYREKTOR
Anna Janosz
dyrektor@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 902

WICEDYREKTOR
Grzegorz Romanowski
wice@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 905

SEKRETARIAT
sekretariat@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 902

PRACOWNIA PLASTYCZNA
Marianna Gitner-Sawistowska
zajęcia plastyczne dla dzieci
i młodzieży, organizacja wystaw, projekty graficzne:
plakaty, programy miesięczne, materiały reklamowe CKT
marianna@teatr.grudziadz.pl
plastyk@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 906

KSIĘGOWOŚĆ
tel. (56) 69 68 903

ADMINISTRACJA
Elżbieta Orłowska
administracja@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 904

STUDIO PRODUKCJI TELEWIZYJNEJ
Piotr Sawistowski
współautor Magazynu Qltura,
przygotowanie materiałów
do telewizji kablowej
studio_akcent@o2.pl

tel. (56) 46 21 024 
tel. (56) 46 209 75

Michał Taraszkiewicz
współautor Magazynu Qltura, przygotowanie materiałów
do telewizji kablowej
studio_akcent@o2.pl
tel (56) 46 209 75

Klub Akcent

ul. Wybickiego 38/40
tel. (56) 462-10-24

Anna Granica – kierownik
tel. (56) 462-10-10
e-mail: ania@teatr.grudziadz.pl

Galeria Akcent

Ewa Grzeszczuk
organizacja wystaw
e-mail: ewa_gr@poczta.onet.pl

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00)

Szymon Rocławski
organizacja imprez masowych, pozyskiwanie sponsorów
szymon.r@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 901

Szymon Gurbin
organizacja spektakli teatralnych,
festiwal Grudziądzka Wiosna Teatralna
szymon@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 907

Marcin Łapiński
wynajem powierzchni reklamowej na słupach ogłoszeniowych, organizacja imprez, archiwum
marcin@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 907

Beata Kastner
rzecznik prasowy, współautor magazynu Qltura, przygotowanie materiałów do telewizji kablowej
rzecznik@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 907

Ilona Mroczkowska
organizacja koncertów oraz imprez zamkniętych
ilona@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 901

Ewelina Dąbrowska
organizacja koncertów oraz imprez zamkniętych, zarządzanie stroną internetową, Facebook
ewelina@teatr.grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 901

Zbigniew Kulwicki
produkcja i organizacja przedstawień dla dzieci
teatr@grudziadz.pl
tel. (56) 69 68 901

DZIAŁ TECHNICZNY

Oświetlenie
Tomasz Rutecki, Tadeusz Zakrzewski  tel. (56) 69 68 902

Nagłośnienie
Tomasz Jabłoński, Bartosz Pierściński tel. (56) 69 68 902