MUZA ZALEWA MIASTO to projekt skierowany do wszystkich, którzy szukają nowych, niesklasyfikowanych dźwięków i brzmień.  Raz w miesiącu wspólnie odkrywać będziemy nieznane nam wszystkim dotąd lądy muzyczne. Będziemy się od siebie wzajemnie uczyć.

 

Ten projekt to okazja do tego żeby zapraszać do Grudziądza artystów, których muzyka towarzyszy Wam w słuchawkach kiedy jedziecie autobusem, samochodem, idziecie chodnikiem czy spędzacie czas w domu. Artystów, których jeszcze w Grudziądzu nie było, bez zamknięcia w ramach komercji, jednego nurtu muzycznego i wieku. Tu nie ma złych propozycji. Jedyne, co jeszcze nas ogranicza to budżet, ale wierzymy, że jeżeli wspólnie co miesiąc będziemy spotykali się w Klubie Akcent w powiększającym sie gronie to z czasem będziemy mogli spełniać swoje coraz większe muzyczne marzenia.

Po wakacyjnej przerwie już w pierwszym tygodniu września wracamy z muzycznym cyklem MUZA ZALEWA MIASTO. Jest to projekt skierowany do wszystkich, którzy szukają nowych, niesklasyfikowanych dźwięków i brzmień. Raz w miesiącu wspólnie odkrywamy nieznane nam wszystkim dotąd lądy muzyczne. Dotychczasowe doświadczenia dały nam „super reakcję zwrotną” od młodej publiczności, która niejednokrotnie zaskoczyła nas dużą frekwencją. Idąc zatem za ich głosem zaprosiliśmy do Grudziądza TYMKA.

Tymek, a właściwie Tymoteusz Bucki, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, to raper, który stale zyskuje na popularności. Jego utwór „Język ciała” na YouTube w ciągu dziesięciu miesięcy osiągnął prawie 86 i pół miliona odsłon. Artysta ma na swoim koncie trzy albumy: „JestemTymek” z  2017 roku. Z tego samego roku pochodzi też album „Sono” (co z języka włoskiego oznacza „jestem” – raper mieszkał przez jakiś czas we Włoszech). Trzeci najnowszy album to „Klubowe” i pochodzi z marca tego roku.

 

6 września   Klub Akcent

Muza Zalewa Miasto

Tymek – koncert

godz. 19.00   bilety 30zł (przedsprzedaż), 40zł (w dniu koncertu)