MUZA ZALEWA MIASTO to projekt skierowany do wszystkich, którzy szukają nowych, niesklasyfikowanych dźwięków i brzmień.  Raz w miesiącu wspólnie odkrywać będziemy nieznane nam wszystkim dotąd lądy muzyczne. Będziemy się od siebie wzajemnie uczyć.

 

Ten projekt to okazja do tego żeby zapraszać do Grudziądza artystów, których muzyka towarzyszy Wam w słuchawkach kiedy jedziecie autobusem, samochodem, idziecie chodnikiem czy spędzacie czas w domu. Artystów, których jeszcze w Grudziądzu nie było, bez zamknięcia w ramach komercji, jednego nurtu muzycznego i wieku. Tu nie ma złych propozycji. Jedyne, co jeszcze nas ogranicza to budżet, ale wierzymy, że jeżeli wspólnie co miesiąc będziemy spotykali się w Klubie Akcent w powiększającym sie gronie to z czasem będziemy mogli spełniać swoje coraz większe muzyczne marzenia.

11 października Klub Akcent

Muza Zalewa Miasto

ŁYDKA GRUBASA – koncert

godz. 20.00

bilety

I pula   8VIII – 31VIII   35zł

II pula  1 IX – 2X         40zł

III pula 3X – 10X         45zł

IV pula w dniu koncertu 50 zł

 

 

Zapraszamy na jesienną trasę, która będzie przebiegać pod hasłem Urocza Trasa Łydki Grubasa! Pociśniemy ponad dwadzieścia koncertów od Szczecina po Sanok. Będzie się działo, przybywajcie! Szykujemy dla Was zestaw kawałków znanych i lubianych, ale pogramy też rzeczy, których jeszcze nie było!

Ta trasa to podziękowanie dla Was i podsumowanie naszej dotychczasowej działalności, okraszone wieloma muzycznymi wygłupami. Niedługo wbijamy do studia i nagrywamy dla Was całkiem nowe kawałki. Ale – póki co – zapraszamy na koncerty. Wykonajmy razem Ścianę Miłości, Krasnoludki, Wycieraczki, Wirujące Lupy – a może to właśnie na WASZYM koncercie wpadnie nam razem do głowy coś równie porąbanego, co na stałe wejdzie do koncertowych harców…?