Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Andrzej Poniedzielski – wieczór autorski

8 października 2017 (niedziela) godz. 17:00

| 50 zł
Poniedzielski (2)

Zapraszamy na koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego pt. „LIVE?”. Podczas wieczoru dużo inteligentnego humoru, satyry, piosenki. Jak mówi sam artysta: sing & drink.

Andrzej Poniedzielski – satyryk, poeta, aktor, twórca teatralny, autor piosenek pisanych min. dla Edyty Geppert, Grzegorza Turnaua , Maryli Rodowicz, czy Dawida Podsiadło.

„Urodziłem się na głębokiej kielecczyźnie w miejscowości Iwaniska. Dzieciństwo i całą młodość spędziłem w Kielcach. Podobno w dzieciństwie byłem podejrzanie spokojnym, grzecznym chłopcem. Można było wystawić mnie do ogrodu, pod warunkiem, że dano mi niemiecki hełm, w środku którego były różne śrubki, nakrętki i podkładki. Podobno potrafiłem się bawić tym godzinami. Potwierdzając moje techniczne zainteresowania, jako szkołę średnią wybrałem Technikum Elektroniczne w Kielcach. Bardzo mile wspominam te lata, szczególnie prywatki w gronie przyjaciół. Muszę dodać, że jestem skończonym magistrem inżynierem, automatykiem przemysłowym Politechniki Świętokrzyskiej. Posiadam poważne wykształcenie techniczne. Na studiach śpiewałem w klubach studenckich, a na trzecim roku zadebiutowałem na studenckim festiwalu w Krakowie. Po ukończeniu politechniki musiałem odpracować rok stażu w Ifamie w Łodzi. Ponieważ przeszkadzało to mi w pracy estradowej, będąc już żonaty i posiadając dwojaczki wystąpiłem o urlop macierzyński. Kiedy w kadrach załatwiałem formalności, pod zakładem już czekał autokar łódzkiej Estrady.”

(z wywiadu w Radiu PIK)

 

 

Szczegóły

Data:
8 października 2017 (niedziela)
Czas:
17:00
Koszt:
50 zł
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl