Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Niedzielny „Światowe przeboje we dwoje” – Anna i Romuald Spychalscy

28 stycznia godz. 12:00

| 15zł
koncert niedzielny styczeń (2)

Wystawa w ramach Koncertu Niedzielnego – KACPER PASICZ – fotografia

Spychalscy – „Światowe przeboje we dwoje” to koncert, na repertuar którego  składają się utwory z gatunku ambitnej muzyki rozrywkowej. Ten program wyróżnia się spośród  innych propozycji wszechstronnością repertuarową oraz dopasowaniem do oczekiwań widzów. Nie zabraknie znanych przebojów włoskich takich jak „Ci Sara”, „Ciao, Bambina”, „Lasciate mi cantare”, usłyszą Państwo hity wszech czasów  m.in. z repertuaru Toma Jonesa „Delilah”,  a także  „Besame mucho”, „Volare”, przeboje Andrea Bocellego i wiele innych.

7 8 9 11

Koncert „Światowe przeboje we Dwoje” to piosenki doskonale znane zarówno starszym jak i młodszym uczestnikom,  co gwarantuje doskonałą zabawę dla Wszystkich!

Anna i Romuald dzięki pasji i miłości do muzyki stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym, są bowiem „muzycznym małżeństwem „.

Od początku istnienia duetu, czyli od prawie 7 lat,  Anna – wtedy jeszcze Jurczyńska i Romuald Spychalski koncertowali w Polsce, Francji, Holandii, Niemczech, wielokrotnie Kanadzie i USA. Współpracowali z wieloma wybitnymi dyrygentami, czego owocem były wydarzenia muzyczne, z których najważniejsze to  Europejski Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy oraz „Przystanki Europejskiego Festiwalu im. Jana Kiepury” m.in. w Łodzi, Krakowie, Warszawie, koncerty  z towarzyszeniem orkiestry straussowskiej „Obligato” pod dyrekcją Jerzego Sobeńki, widowiska muzyczne  z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego oraz Reprezentacyjną Orkiestrą Straży Granicznej z Nowego Sącza pod dyrekcją ppłk. Stanisława Strączka.

Oprócz repertuaru operetkowego i operowego Anna i Romuald sięgnęli do musicali czerpiąc z nich światowe i polskie hity z gatunku muzyki filmowej i rozrywkowej. Szczególnie upodobali sobie hity Andrea Bocellego, Celine Dion, Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Michaela Buble, Whitney Houston oraz szlagiery z lat 50′, 60′ i 70′.  Spychalscy łączą style i gatunki,  sięgając po wciąż nowy repertuar, co pozwala zaskakiwać Widzów i spełniać  muzyczne oczekiwania. Współpracują obecnie z najlepszymi łódzkimi muzykami instrumentalistami, co daje gwarancję najwyższego poziomu wykonawczego i artystycznego ich koncertów.

Wystawa w ramach Koncertu Niedzielnego – KACPER PASICZ – fotografia

Image3401 (2)
Kacper Pasicz (ur. 1995 r.) – Fotografuje od 6 lat, student SGGW i ZPAF w Warszawie. Fan górskich wędrówek. Dawniej zapalony miłośnik terrarystyki i modelarstwa. Obecnie każdą wolną chwilę poświęca fotografii.

Szczegóły

Data:
28 stycznia
Czas:
12:00
Koszt:
15zł
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl