Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie wystawy prac „Grupy Twórczej” działającej pod patronatem artystycznym Klary Stolp

12 grudnia 2019 (czwartek) godz. 18:00

| wstęp wolny
KLARA1

W grudniu zapraszamy Państwa do obejrzenia prac rysunkowych i malarskich członków Grupy Twórczej, działającej pod opieką artystyczną Klary Stolp (Związek Polskich Artystów Plastyków – Okręg Toruński). Grupa skupia grafików, architektów i architektów wnętrz, absolwentów Politechniki Gdańskiej, Politechniki Poznańskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Łodzi.

Dobór prac prezentowanych na wystawie był wyborem indywidualnym: każdy z uczestników decydował samodzielnie o tematyce i sposobie wyrażania swoich pomysłów poprzez rysunek tradycyjny (tusz, piórko, ołówek).

Członkowie Grupy Twórczej wielokrotnie prezentowali swoje prace na wystawach w Grudziądzu oraz poza jego granicami, m.in. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Wspólne plenery i warsztaty, w których przez wiele lat uczestniczyli, sprzyjały budowaniu niezwykle trwałej, niepowtarzalnej więzi, wzbogacały wiedzę i rozwijały ich artystyczne umiejętności.

KLARA2 KLARA3 KLARA4 KLARA5 KLARA8

 

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2019 (czwartek)
Czas:
18:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej