Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-up – wieczór komediowy

18 października 2019 (piątek) godz. 19:30

| 25zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu)
AFISZ-STANDUp-PAZDZ19-1

KubickaMagdalena Kubicka – jowialna i przenikliwa osoba jaką jest Magda, skazana jest wręcz na robienie komedii obserwacyjnej, co jej z resztą bardzo sprawnie wychodzi. Charakterystyczna, szeleszcząca wada wymowy Magdy czyni z niej jedną z bardziej charakterystycznych kobiet na polskiej scenie. Pochodzi z Krakowa, obecnie żyje w Warszawie, co nie dziwi, ponieważ wielu komików wędruje “za występami”, a kierunkiem jest bardzo często owo mityczne, owiane legendami Stołeczne Miasto Warszawa. No i Magdalena radzi tam sobie koncertowo, co widać po jej facebooku, każdy miesiąc ma wypełniony występami. Ponieważ jej życie jest dosyć płynne, ma o czym opowiadać, szczególnie z perspektywy kobiety wyzwolonej i niezależnej, która próbuje odnaleźć w życiu dobro, ale wiecie jak to jest – wychodzi raczej różnie. Tak jak wielu z nas, również Magda zerwała z poprzednim życiem zawodowym, które nie dawało jej satysfakcji, aby poświęcić swoje życie na komedię. Chwała jej za to.

SipikaJuliusz Sipika – komik wywodzący się z Łodzi o bardzo charakterystycznym anturażu. Swoją wyraźną cechę, jaką jest garb, przekuł oczywiście w jedną ze swoich największych zalet, co jest wspaniałe, ale nieco oczywiste w zawodzie komika. Julek jednak nie robi ze swojej fizyczności jedynej cechy swojej komedii, gdyby mu tego garba zabrać, to nadal by był niesamowicie zabawny człowiek, nie robi szopki wokół jednej tylko cechy, ale pokazuje, że jego gniewnemu spojrzeniu nic nie umknie. Wspaniały człowiek w cekinowych marynarach.

Szczegóły

Data:
18 października 2019 (piątek)
Czas:
19:30
Koszt:
25zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej