Koncert Patriotyczny – NSP w Węgrowie
impreza zamknięta
impreza zamknięta

DGE po trzydziestu latach na scenie wciąż zaskakuje świeżym brzmieniem, mistrzowską techniką i unikatowym flow na bitach wyprodukowanych przez renomowanych producentów. ATLAS to album, który nie pozostawia złudzeń, kto trzyma na barkach ciężar gatunku.

Kolejny recital Michała Bajora nosi tytuł „Piosenki, które lubię”. W ciągu ostatnich tras koncertowych, z piosenkami z albumu „No, a ja?”, usłyszeli Państwo utwory wybrane z dawniejszego repertuaru Artysty, przeplatane […]

Klara Stolp Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy i Studium Nauczycielskiego w Warszawie. Zadebiutowała w 1975 roku wystawą indywidualną w Grudziądzu i do tej pory bardzo aktywnie uczestniczy w działaniach […]

Nie przegapcie niezapomnianego wieczoru pełnego pięknej muzyki, podczas którego zabrzmią melodie jednego z najlepszych pianistów i kompozytorów na świecie, Ludovica Einaudiego, w wykonaniu międzynarodowo znanego pianisty, Aleksandra Starego. Blask setki świec stworzy niezapomnianą atmosferę koncertu.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski zaprasza na koncert w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości „Pieśni, które niosły wolność"

Jacek Stachursky - wokalista, twórca i współautor wielu znanych i popularnych ogólnopolskich przebojów. Zadebiutował na scenie w 1994 roku, współtworząc i wykonując swój pierwszy, większy przebój pt. "Taki jestem", pochodzący z debiutanckiej płyty pod tym samym tytułem.

Jacek Stachursky - wokalista, twórca i współautor wielu znanych i popularnych ogólnopolskich przebojów. Zadebiutował na scenie w 1994 roku, współtworząc i wykonując swój pierwszy, większy przebój pt. "Taki jestem", pochodzący z debiutanckiej płyty pod tym samym tytułem.

Dariusz Przewięźlikowski – urodzony w 1968 w Barlinku. Dyplom z ceramiki architektonicznej (1997) ASP Gdańsk. Kurator Toruńskich Międzynarodowych Sympozjów Malarskich Malownicza Barbarka, w latach 1999 – 2006 kurator Międzynarodowego pleneru ceramicznego Barlinek – Piękno Ukryte. Jest członkiem ZPAP PSU Okręg Toruński. Uprawia rzeźbę ceramiczną i malarstwo. Wystawy indywidualne i grupowe w Australii, Austrii, Holandii, Chorwacji, Niemczech, Belgii, Danii, Grecji, Tunezji, Turcji, Włoszech, Szwajcarii, Szwecji, Korei Południowej, Estonii, Gruzji, Francji, Mołdawii, Bułgarii i w Polsce.

Diane Keaton odeszła, zostały po niej niezapomniane, kobiece kreacje filmowe. Zawsze będziemy pamiętać jej bohaterki, pełne emocjonalnego rozedrgania i „dziewczęcej wiary w życie”. Do historii przeszły jej kapelusze, szerokie paski i szalone spódnice. W listopadowy wieczór, każdemu przyda się trochę światła z ekranu, a Diana Keaton zawsze to światło w sobie miała. Zapraszamy na wieczór wspomnień pełen pozytywnego uśmiechu.

MagicMitoraj, czyli Adrian Mitoraj to jeden z najlepszych iluzjonistów. Twórca spektakli iluzji dla największych parków rozrywki w Polsce. Wielokrotnie występował w Niemczech i Szwajcarii. Tym razem pojawi się w Twoim mieście!

Aktorka i stand-uperka, od czasów Kabaretu Limo związana z licznymi projektami estradowymi, teatralnymi i telewizyjnymi (ostatnio m.in. Fakty Autentyczne, Kabaret na Żywo), po ostatecznej trasie programu "Apokalipsy nie będzie..." (wciąż nieomylna -- nie było!), rusza w Polskę z nowym materiałem!


Niedokończona Trasa Felicjana Andrzejczaka
To więcej niż projekt muzyczny – to hołd dla wielkiego artysty i kontynuacja jego muzycznego dziedzictwa. Zespół powstał w 2005 roku z inicjatywy grupy przyjaciół, a jego fundamentem od zawsze był lider i klawiszowiec Piotr Nowak. Przez lata muzycy zmieniali się i dojrzewali, koncertując oraz nagrywając wspólnie z Felicjanem Andrzejczakiem.

Nove Trio to zespół o niecodziennym składzie - dwóch wiolonczel i fortepianu. Konrad Bargieł, Michał Koziński i Marta Plasota spotkali się na Akademii Muzycznej w Katowicach. Połączyła ich przyjaźń oraz radość ze wspólnego tworzenia muzyki. Muzycy postanowili tworzyć nowe - od składu instrumentalnego po muzykę, którą wykonują.

Zbigniew Kulwicki, reżyserujący „Opowieść wigilijną” na scenie grudziądzkiego teatru, uważnie wpatruje się w psychologiczny portret Scrooge`a i chce w nim dostrzec jakieś dobro jeszcze przed „nawróceniem ze strachu”. Bo może strach nie byłby wystarczająco silny, gdyby w złej duszy jednak nie mieszkało dobro?

Zbigniew Kulwicki, reżyserujący „Opowieść wigilijną” na scenie grudziądzkiego teatru, uważnie wpatruje się w psychologiczny portret Scrooge`a i chce w nim dostrzec jakieś dobro jeszcze przed „nawróceniem ze strachu”. Bo może strach nie byłby wystarczająco silny, gdyby w złej duszy jednak nie mieszkało dobro?

Zbigniew Kulwicki, reżyserujący „Opowieść wigilijną” na scenie grudziądzkiego teatru, uważnie wpatruje się w psychologiczny portret Scrooge`a i chce w nim dostrzec jakieś dobro jeszcze przed „nawróceniem ze strachu”. Bo może strach nie byłby wystarczająco silny, gdyby w złej duszy jednak nie mieszkało dobro?

Co powiecie na sentymentalny spacer po Placu Pigalle? Albo filiżankę kawy w paryskiej mansardzie lat 70-tych? Być może brzmi to nieosiągalnie, ale wcale nie musicie podróżować w czasie i przestrzeni, […]