„Muzyka w ciemności” (wspomnienie – w sieci)
Pozostając w domu wspominamy spotkania z naszymi widzami i nasze nowe szalone propozycje, na które WY reagowaliście entuzjastycznie. Słuchać genialnej muzyki Sławomira Jaskułke w ciemności, było niepowtarzalnym doznaniem. Dopełnieniem całości był koncert mis i gongów w wykonaniu grudziądzanki Katarzyny Biernat.



