CK Teatr w Grudziądzu – jak wszystkie instytucje kultury w kraju nie prowadzi swojej codziennej działalności, pozostajemy w domach czekając na moment, gdy będziemy moli wrócić do normalności. Chcielibyśmy jednak pokazać naszym widzom, że o nich nie zapominamy stąd pomysł koncertów na grudziądzkich osiedlach, gdzie publiczność będzie mogła wysłuchać tej propozycji z własnych okien i balkonów.Nasza inicjatywa odbywać się będzie pod hasłem

„Kultura objazdowa – koncerty z dystansem”.

Będą to 30-minutowe koncerty z muzyką operową i operetkową w wykonaniu Zbigniewa Kulwickiego (reżyser i wokalista CK Teatr w Grudziądzu) – wszystko przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa. Nasz cykl rozpocznie mini koncert zatytułowany „Koncert dla Medyków” skierowany do personelu medycznego, który odbędzie się pod budynkami grudziądzkiego Szpitala w dniu 30 kwietnia.

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej