Duet fortepianowy Godziński Piano Duo tworzą bracia Arkadiusz i Sebastian. Razem w duecie grają od 6 roku życia. Pierwsze 12 lat wspólnej zabawy i pracy spędzili w szkole muzycznej w rodzinnym mieście Grudziądzu.
Ukończyli studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Gdańsku (prof. Wojtal, prof. Prabucka-Firlej, dr Sumlińska) i w Rostocku (prof. V. Stenzl, prof. H. P. Stenzl). Obecnie doskonalą umiejętności w kierunku duetu fortepianowego na studiach podyplomowych w Rostocku.
Brali udział w kursach pianistycznych, spotykając się z wieloma artystycznymi i pedagogicznymi autorytetami. Szczególnie inspirujący byli A. Jasiński, D. Bashkirov, I. Klansky oraz duety O. Chipak / O. Kushnir i Y. Admony / T. Kanazawa.
Bracia Godzińscy zdobywali nagrody na międzynarodowych konkursach w Polsce, Niemczech, Włoszech i Francji. Dzięki wybitnym osiągnięciom w realizacji artystycznych projektów wspierali ich m.in.: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańsk, Minister Szkolnictwa Wyższego, Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej.
Ich muzyczna droga była nietypowa – zaczynając od Chopina przez muzykę awangardową i współczesną doszli do Schuberta i Mozarta. Właśnie w powyższych stylach czują się na scenie najlepiej. Artyści charakteryzują się wyrazistymi, wręcz ekstremalnymi interpretacjami, często balansującymi na granicy epokowej konwencji. Podczas koncertów pokazują możliwie jak najszerszą paletę emocji. Poprzez prezentację ich różnorodności i intensywności, prowokują do refleksji nad krótkotrwałością i przemijalnością, mając na celu zbudowanie dystansu publiczności w obserwowaniu własnych uczuć.
Justyna Gross swoją przygodę z fotografią rozpoczęła od pisania. Pierwszy aparat cyfrowy kupiła, by profesjonalnie ilustrować swojego bloga. Pisała w tym czasie recenzje książek,własne opowiadania i felietony. W pewnym momencie obserwacja świata przez obiektyw stała się jej pasją. Obecnie każdą wolną chwilę spędza na łące lub w atelier zwanym „Moim pałacem”. Mówi o sobie, że jest Królową Życia. Codziennie powtarza, że życie jest piękne. Justyna robi zdjęcia duszą, a na jej fotografiach można znaleźć całe spektrum uczuć. Najchętniej fotografuje dmuchawce,piórka i rosę, nie bojąc się ruchu i nieostrości, świadomie łamiąc zasady makrofotografii. Poprzez fotografię portretową pomaga kobietom przełamać lęki i odzyskać utracone poczucie własnej wartości.
W szkole podstawowej prowadzi koło fotograficzne, odnajdując w młodzieży nieskończone pokłady wrażliwości.
Dotychczas prezentowała swoje prace na wystawach zbiorowych w Galerii Akcent, w restauracji Staropolskiej oraz w Klubie Centrum Spółdzielni Mieszkaniowej.
Pierwsza autorska wystawa Justyny Gross- „Świetlista lekkość bytu” – jest rozprawą nad ulotnością życia, delikatnością istnienia, nad przemijaniem, balansowaniem na krawędzi życia oraz pogodzeniem się z nieuchronnością.