
- wydarzenie już minęło.
MAGDALENA CZAJKA – grafika, fotografia
10 marca 2016 (czwartek) godz. 18:00

Artystka o sobie …
„Zajmuję się projektowaniem graficznym oraz fotografią mody. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom główny powstał w Pracowni Grafiki Edytorskiej. Projektuję strony internetowe, identyfikacje wizualne oraz tworzę projekty przeznaczone do druku. Kocham fotografię mody. Robię zdjęcia do edytoriali, kampanii oraz lookbooków. Jestem również założycielką i projektantem grafikiem w Marui Studio”.