Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu zaprasza na propozycje zaplanowane w ramach  Jarmarku Spichrzowego 2020. W tym roku z powodu pandemii urodziny miasta Grudziądza obchodzić będziemy zdecydowanie inaczej niż dotychczas. Zapraszamy zatem do udziału w wirtualnych koncertach i wystawie fotografii.

Wirtualna premiera piosenki „Jesteśmy stąd”

18 czerwca godz. 9.00 /premiera na teatralnym FB/ Wirtualna premiera piosenki „Jesteśmy stąd” – z repertuaru  Zespołu Artystycznego ZHP Gawęda. Utwór zaśpiewają młodzi wokaliści ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczukaw składzie: Aida August, Natalia Wieczorek, Julia Prabucka, Marysia Lemańska, Ola Tylus, Aleksandra Romanowska, Agata Jakubowska, Nadia Przybył oraz Tomasz Dobek.

Otwarcie wystawy fotografii Ewy Grzeszczuk i Justyny Gross

18 czerwca, godz. 18.00 /wernisaż transmitowany on-line/

Dwie fotografujące dziewczyny Justyna Gross i Ewa Grzeszczuk zapraszają widzów na wystawę, która jest ich wspólną, artystyczną odpowiedzią na czas pandemicznego zatrzymania. Ich fotografie  to zaproszenie na „drugą stronę lustra”, gdzie znalazły spokój i wiele artystycznych inspiracji.

Koncert legendy punkrocka Cela nr 3

19 czerwca godz. 20:00 /koncert LIVE/

Cela nr 3 to zespół od zawsze silnie związany z miastem, tu zaczynali swoją muzyczną drogę i tu cały czas ją kontynuują. Muzycy na koncertach w rodzinnym mieście zawsze mają komplet na widowni. Niestety w związku z pandemią tym razem nie możemy spotkać się na wspólnym koncercie w Klubie Akcent – ale postarajmy się być razem w sieci.
ORGANIZATORZY:

jarmark_profilowelogo_ckt (2)

KOMUNIKAT

Szanowni Widzowie,

W celu zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa widzów, artystów oraz pracowników obsługi, wstęp na organizowane przez nas wydarzenia wiąże się z reżimem sanitarnym w warunkach epidemiologicznych. Dlatego informujemy, iż konieczne podczas nich będzie zmierzenie temperatury oraz podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia wraz z podstawowymi danymi kontaktowymi.

 Czytaj regulamin