Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ADRIAN ZASADA „Around The World”

24 listopada 2017 (piątek) godz. 19:30

| 15zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu)
ADRIAN ZASADA (Medium)

ADRIAN ZASADA „Around The World” to nowy projekt muzyczny Adriana Zasady. Frontmana takich zespołów jak Zydeco Flow czy Anima. Już 24 listopada ukaże się grudziądzkiej publiczności w kolejnej, bez wątpienia niezwykłej, a może i chwilami zaskakującej muzycznie odsłonie.

Projekt „Around The World” powstał z wyniku twórczej pracy muzycznych przyjaciół. Pięć indywidualności, pięć temperamentów, pięć męskich charakterów  wymieszanych ze sobą doprowadziły do stworzenia niepowtarzalnego band’u, który nie kopiuje stylów, czy manier wypracowanych przez geniuszy sceny artystycznej, lecz sam stanowczo toruje drogę przez nieodkryte do tej pory sfery aranżacji muzycznej. W ten niezwykły świat muzyki  wprowadzi publiczność brzmienie instrumentów akustycznych, które nie tylko będzie starało się oczarować słuchaczy, ale także przełamywać będzie nadal aktualne stereotypy związane z tymże instrumentarium.

Skrzypce – w dłoniach Jędrzeja Rocheckiego staną się narzędziem najbardziej szalonych muzycznych improwizacji.  Maciej Drapiński posłuży się akordeonem, by wymknąć się z szablonu w kierunku niepohamowanych eksperymentów harmonicznych. Kontrabas niczym aranżacyjny fundament stoi na straży całości kompozycji, lecz tylko z pozoru, po chwili okazuje się, że to broń Szymona Wicińskiego sprytnie nadającego motorykę w poszczególnych utworach.  Mateusz Gruszkowski to prawdziwy rytmiczny dynamit. Lider zespołu Adrian Zasada zadba o spójność brzmienia wykonując piosenki, które przeniosą nas w najróżniejsze zakątki świata.

Dzięki projektowi  Adrian Zasada „Around The World”  zwiedzimy świat, a melodie znane z różnych miejsc globu dostaną nowe aranżacyjne życie. Posłuchamy również autorskich kompozycji. Muzyka Folk w wydaniu zespołu staje się materiałem do budowania wyjątkowego klimatu, który ma na celu nie tylko wprowadzenie publiczności w wyjątkowy nastrój słuchając znanych melodii, lecz postara się wyzwolić z każdej osoby uczestniczącej w wydarzeniu ukryte pokłady energii.

Skład:

Adrian Zasada – gitara, śpiew
Jędrzej Rochecki – skrzypce
Maciej Drapiński – akordeon
Szymon Wiciński – kontrabas
Mateusz Gruszkowski – perkusja

Szczegóły

Data:
24 listopada 2017 (piątek)
Czas:
19:30
Koszt:
15zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl