Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

DKF: „Witajcie w Norwegii”

16 marca 2017 (czwartek) godz. 19:00
5zł (przedsprzedaż), 7 zł (w dniu projekcji)

„WITAJCIE W NORWEGII!”, czyli kino skandynawskie w najlepszym wydaniu.  Błyskotliwa i nieprzewidywalna czarna komedia, która bawi operując przewrotnym i charakterystycznym dla Skandynawii humorem i przełamuje społeczne tabu, będąc świetnym punktem wyjściowym do dyskusji po projekcji filmu.

Poznajcie Primusa – właściciela upadającego kurortu w norweskiej wiosce. By ratować rodzinny interes i otrzymać rządowe dofinansowanie postanawia przekształcić swój kurort w… obóz dla uchodźców. 50-ciu przybyszów to prawdziwa zbieranina osobowości i oczekiwań, które przyprawią Primusa o niemały zawrót głowy!

Reżyseria: Rune Denstad Langlo

Produkcja: Norwegia

Czas trwania: 90 minut.

Recenzje:

“Witajcie w Norwegii” to jedna z najlepszych norweskich komedii!
Cinema Scandinavia

Norweski reżyser nadaje lekkości poważnemu i ważnemu tematowi.
Variety

Błyskotliwy, dowcipny i nieprzewidywalny.
Scandinavian Film Festival

Szczegóły

  • Data: 16 marca 2017 (czwartek)
  • Czas:
    19:00
  • Koszt: 5zł (przedsprzedaż), 7 zł (w dniu projekcji)

Miejsce

Organizator