Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Food Truck Festival FOOD FUN MUSIC

23 czerwca 2017 (piątek) godz. 15:00 - 23:00

| wstęp wolny
347ecb13f8ccc063b9fd119eb3aecf59

W tym roku po raz pierwszy zapraszamy wszystkich na wspólne powitanie wakacji. Świetna muzyka na żywo w gorący letni wieczór, doborowe towarzystwo gwiazd i mobilne kuchnie serwujące dania z całego świata – to wszystko w ramach I edycji Festiwalu FOOD FUN MUSIC. Wydarzenia tego typu organizowane w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Food Truck Festiwal – FOOD FUN MUSIC w Grudziądzu odbywa się po raz pierwszy i miejmy nadzieję, że na stałe wpisze się w wakacyjny rozkład wydarzeń!

FOOD
Od kilku lat w Polsce panuje moda na potrawy serwowane z samochodów. Food trucki to mobilne bary i restauracje, serwujące zarówno proste dania – np. frytki, burgery czy hot-dogi – jak i orientalne potrawy z różnorodnych zakątków świata! Fani mobilnego jedzenia będą mogli przez dwa dni próbować dań z wybranych restauracji „na kółkach” z całego kraju! W tych dniach w kulinarną podróż zabierze Was czołówka polskiego street foods!

FUN
Strefa chilloutowa to miejsce, gdzie możesz swobodnie wypocząć i łapać wakacyjne promienie słońca! To miejsce, gdzie możesz spotkać się ze znajomymi czy z przyjaciółmi i zjeść coś naprawdę dobrego „pod chmurką”. Na każdego odwiedzającego strefę będą czekać leżaki oraz – w przypadku nieco mniej sprzyjającej pogody – ciepłe, kolorowe koce, którymi można będzie się okryć! Fani wakacyjnych pikników mogą także rozłożyć swój wakacyjny prowiant na trawie w przepięknej scenerii nadwiślańskiej panoramy. W strefie chillout można będzie poczytać, słuchać muzyki, odpoczywać, spotykać się ze znajomymi i oddać się błogiemu, wakacyjnemu relaksowi.

MUSIC
Najważniejsza podczas festiwalu będzie muzyka na żywo, która będzie budowała atmosferę festiwalu. Udało się nam zaprosić do Grudziądza muzyczne gwiazdy, które zagwarantują wszystkim nie tylko wyśmienitą zabawę, ale przede wszystkim świetny poziom artystyczny!

Zaproszenie na I Festiwal FOOD FUN MUSIC przyjęli DJ GROMEE i BOVSKA.

Szczegóły

Data:
23 czerwca 2017 (piątek)
Czas:
15:00 - 23:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:
Strona internetowa:
http://www.haszgru.pl

Miejsce

Błonia Nadwiślańskie

Organizator

Urząd Miejski w Grudziądzu
Strona internetowa:
www.grudziadz.pl