Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pomorska Gala Światła i Energii Fireshow i spektakle plenerowe

8 września 2017 (piątek) godz. 21:00

| wstęp wolny

godz. 21.00 – Teatr Ognia AzisLight  – „Lightshow”

godz. 21.30  – Lumen Noctis – „Fireshow”

godz. 22.00 Multivisual – “Lightshow”

godz. 22.40 – Teatr Ognia AzisLight – “Wampiry”

 

Teatr Ognia AzisLight to grupa młodych, kreatywnych ludzi zajmująca się pokazami fireshow i lightshow od 8 lat w całej Polsce. Pragniemy zaoferować Państwu niepowtarzalne widowisko, którego głównym tematem jest światło w klasycznej lub nowoczesnej formie. Pokaz tańca z ogniem to oryginalne, zapierające dech w piersiach przedstawienie, które na długo pozostanie w pamięci. Innowacyjną formę spektaklu stanowi lightshow (neon show), w którym wykorzystywane są przeróżne efekty świetlne oraz wizualne.

Azislight Lightshow 1212 (2)
Lightshow

Wyjątkowy spektakl efektów świetlnych i choreografii tańca, podczas którego używamy najwyższej klasy programowalnego sprzętu żonglerskiego zmieniającego kolory w rytm muzyki. Największą zaletą naszego sprzętu jest możliwość wyświetlania napisu i loga. Pokazy tego typu w Polsce to nowość, popularność zyskały za granicami naszego kraju. W spektaklu wykorzystujemy jedyne w Polsce ledowe wachlarze oraz kije.

Całość efektów wizualnych dopełnia świecący strój oraz dubstepowa/elektroniczna muzyka.

Pokaz lightshow teatru Azislight nie jest pokazem UV, które prezentują inne polskie grupy. To oryginalne i jedyne takie ledowe show w Polsce!

http://azislight.pl/index_oferta_lightshow.html

Azislight Lihtshow 344 (2)

Wampiry

Show przedstawiające dzień z życia wampira, a w zasadzie noc z nieżycia wampira! Pokaz nagrodzony  I miejscem w konkursie fireshow OFCA 2015. Główny bohater -hrabia Dracula, opowiada widzom jak wygląda jego codzienność. Gdy zapada zmrok wampiry wychodzą z trumien…a łowcy wampirów na polowanie. Dochodzi do konfrontacji, a walka jest nieunikniona. To nie jest kolejny pokaz o wampirach na poważnie, wręcz przeciwnie! Pełen jest gagów, śmiesznych dialogów i sytuacji  które bawią publiczność w każdym wieku.

http://azislight.pl/index_wampiry.html

Azislight Wampiry 11 (2) Azislight Wampiry 1 (2)

Lumen Noctis Każdy show to połączenie pasji i ogromnych starań, aby sprostać oczekiwaniom publiczności. Członkowie grupy, dbając o świeżość swojego repertuaru, nieustannie szukają dla siebie inspiracji w  sztuce teatralnej, cyrkowej, żonglerce, akrobatyce i tańcu. Duże doświadczenie połączone z pasją, a nawet z miłością do swojej profesji sprawiają, że w blasku ognia reakcje widzów są zawsze gorące i żywiołowe! „Jesteśmy żywym, stale rozwijającym się tworem – jak ogień” – mówią o sobie członkowie Lumen Noctis. – „Wykorzystują magię światła. Gwarantujemy, że jeden nasz pokaz to za mało – będziecie chcieli zobaczyć więcej…!”

http://www.lumennoctis.com/

Fire-show

Niezwykły pokaz „tańca z ogniem” z wykorzystaniem różnego rodzaju profesjonalnego, płonącego sprzętu. Płonące kule na łańcuchach, kije, liny całopalne, wachlarze, lewitujące kule to nie jedyne płonące rekwizyty, którymi zostanie oczarowana publiczność.

Występ tancerzy, to zarówno występy solowe, jak i układy choreograficzne wykonywane przy akompaniamencie elektryzującej muzyki. Taniec, chodzenie na szczudłach, połykanie i zionięcie ogniem to dodatkowe, zapierające dech w piersiach atrakcje.

W trakcie pokazu wykorzystywany jest również niezwykle widowiskowy efekt „fontanny iskier”.

gala 3 (2)

Multivisiual – pokaz

Kamil Dziliński, Michał Szałucho oraz Tomasz Piotrowski – zespół, który w swoich pokazach

łączy sztukę cyrku współczesnego, iluzji oraz manipulacji z użyciem nowoczesnych rekwizytów

multimedialnych. W trakcie pokazów wykorzystywane są min. urządzenia potrafiące wyświetlać w powietrzu dowolne grafiki, napisy czy sekwencje kolorów. Grupa jako jedyna w Polsce wykonuje pokazy Malowania Światłem na Żywo.

Projekt MultiVisual nieustannie się rozwija – oferta przygotowana na rok 2017 to nowe odsłony pokazów znanych z programu Mam Talent z użyciem m.in. laserów. Grupa korzystać będzie ze świecących rekwizytów i zaprezentuje specjalny program LightShow.

multivisual-lasery (2)

Szczegóły

Data:
8 września 2017 (piątek)
Czas:
21:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Błonia Nadwiślańskie

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

20201218_140435_0000 (2)