Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jarmark św. Mikołaja | Spektakl „Zaczarowane zwierciadło” Grupa Modern Art

6 grudnia 2023 (środa) godz. 10:00 - 20:00

| wstęp wolny
jarmark_ogolne-02

Piękne dekoracje, świąteczne iluminacje, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera w bogatej, muzycznej oprawie – to cechy charakterystyczne Jarmarku św. Mikołaja, na który zapraszamy do Grudziądza.

Tradycyjnie w grudniu grudziądzki Rynek i towarzyszące mu uliczki staną się na kilka dni magicznym miejscem, tętniącym świąteczną atmosferą. Starówka zostanie wypełniona kramami z rękodziełem, ozdobami świątecznymi oraz regionalnymi przysmakami. Nie zabraknie również aromatu grzanego wina i świątecznego ciasta. Dla mieszkańców i turystów będzie to doskonała okazja do zakupów, skosztowania wytrawnych i słodkich przekąsek, jak również do spacerów w otoczeniu bożonarodzeniowych iluminacji. Co ważne na stoiskach handlowych swoje wyroby prezentować będą lokalni przedsiębiorcy, grupy działania, organizacje pozarządowe oraz osoby indywidualne.

jarmark_mikolaja_2023_A2+3mm_page-0001

W programie tegorocznego, przedświątecznego jarmarku nie zabraknie także bogatej oferty koncertowej, tu obok lokalnych zespołów, chórów i grup wokalnych zaplanowano występy gwiazd. W tym roku na grudziądzkim Rynku wystąpią: Margaret, De Mono, Ania Dąbrowska i Oskar Cyms– supportować ich będą Dorota DORIS Berent, oraz wokaliści Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka.

Jarmarkowe szaleństwo rozpoczniemy 6 XII, wtedy to w mieście pojawi się Mikołaj. Będzie to też dobry czas na występy najmłodszych, jednym słowem grudziądzki Rynek pobrzmiewał będzie świąteczną energią i dziecięcą radością. Po południu odpalimy świąteczne iluminacje, zaprosimy na spektakl „Zaczarowane zwierciadło” oraz na koncert muzyki góralskiej.


WYSTĘPY ARTYSTYCZNE 6 GRUDNIA:
♦ Zespół wokalny „Na głosy” z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grudziądzu
♦ Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem oraz z oddziału przedszkolnego – Anna Szczodrowska
♦ Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Grudziądzu
♦ Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Grudziądzu
♦ „Spinakerki” z Niepublicznej szkoły Podstawowej z oddziałami Integracyjnymi w Grudziądzu
♦ Boni Cantores ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Grudziądzu
♦ Soliści ze Szkoły Podstawowej nr 7 – Karol Kosik

FUNCJONOWANIE DARMOWEJ KARUZELI:
środa i czwartek 11:00 – 19:00
piątek, sobota 12:00 – 20:00
niedziela 10:00 – 18:00


SPEKTAKL „ZACZAROWANE ZWIERCIADŁO” GRUPA MODERN ART

jarmark_2023_artysci-14

Prezentów jest tak wiele, jak ludzi na świecie. Jest to idea, która może przemienić się we wszystko o czym marzymy. Tak samo nie ma dobrych i złych prezentów – są tylko takie, które radują nasze najbardziej skryte marzenia. „Zaczarowane Zwierciadło” jest to widowisko akrobatyczno-cyrkowe pokazujące, że każdy z nas, ma swój wymarzony prezent. Tym prezentem nie jest rzecz ,a przeniesienie się naszej wyobraźni na tyle wysoko, że to nie prezent jest najważniejszy, a samo odkrycie naszego szczęścia i poznanie samego siebie.


DO ZOBACZENIA!

 

Szczegóły

Data:
6 grudnia 2023 (środa)
Czas:
10:00 - 20:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Rynek Główny

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl