Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Kalif bocian” – bajka dla dzieci (spektakl premierowy)

29 lutego godz. 12:30

| 3zł (ulgowy), 5 zł (normalny)
DSC_6567

Teatrzyk Lalek „Miszmasz” wraca po dłuższej przerwie na scenę kameralną Centrum Kultury Teatr z nową premierą pt. „Kalif bocian”. Tym razem adaptujemy na scenę najbardziej znaną baśń XIX-wiecznego niemieckiego pisarza Wilhelma Hauffa (1802-1827). „Kalif bocian” to z jednej strony opowieść o ludzkiej naiwności i o tym, że dla spraw materialnych można stracić głowę (jak w przypadku tytułowego bohatera). Z drugiej zaś strony jest to opowieść o bezwzględnym dążeniu do władzy, nawet kosztem najbliższych (jak w przypadku wuja kalifa – czarownika Bazyla). Nasz „Kalif bocian” to adaptacja wierszowana, utrzymana w żywym planie z elementami teatru lalek oraz inspirowaną orientem muzyką lat 70-tych. Zapraszamy!

Występują:

Marcel Dykalski, Sandra Elwertowska, Wiktoria Elwertowska, Gabriella Fyda, Paweł Gołębiewski, Oliwia Kępińska, Marcin Kubala.

Scenariusz, lalki i reżyseria: Renata Boguska

Szczegóły

Data:
29 lutego
Czas:
12:30
Koszt:
3zł (ulgowy), 5 zł (normalny)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Teatr
Teatralna, 1
Grudziądz, 86-300 Polska
Telefon:
56 46 234 76
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
szymon.r@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej