Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Niedzielny RAFFA QUARTET – koncert

26 stycznia godz. 12:00

| 15zł (przedsprzedaż), 19 zł (w dniu koncertu)
koncert niedzielny - styczeń (2)

RAFFA QUARTET powstał w 2013 r. by połączyć doświadczenia młodych muzyków z różnych środowisk artystycznych, związanych z Toruniem i Bydgoszczą oraz stworzyć możliwości rozwoju na gruncie muzyki kameralnej. Muzycy skupieni są wokół Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz bydgoskiej Orkiestry Opera Nova.

Artyści w swoim repertuarze sięgają zarówno po dzieła klasyków gatunku jak i współczesne kompozycje, nieustannie poszukując ciekawych rozwiązań brzmieniowych. Tworzą zespół będący fuzją pasji z energią, które dają wysublimowaną jakość.

W 2016 r. artyści otrzymali Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Bydgoszczy i zrealizowali „Projekt 21” w Górsku i Synagodze w Starym Fordonie. Brali udział m.in. w: Festiwalu „Rzeka muzyki” (2017), Festiwalu „Fontanna muzyki – koncerty przy fontannie Potop w Bydgoszczy” (2016, 2017), Cyklu Letnich Koncertów Muzyki Kameralne w Muzeum Diecezjalnym w Toruniu (2016, 2017), Europejskich Spotkaniach Artystycznych w Bydgoszczy (2013), Relokacjach organizowanych przez Fundację Nowa Sztuka Wetmusic, realizując projekt „W pół drogi” w Złejwsi Wielkiej (2013), Koncertach Muzyki Kameralnej w Selb i Hof w Niemczech (2013) oraz innych wydarzeniach muzycznych propagując piękno muzyki kameralnej.

Wystawa towarzysząca: JUSTYNA REBELKA-CZAPIEWSKA – malarstwo

JUSTYNA REBELKA-CZAPIEWSKA

Urodzona w Starogardzie Gdańskim. Studia dzienne, pięcioletnie na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika – specjalizacja z malarstwa i edukacji plastycznej. Dyplom z zakresu malarstwa w pracowni prof. Janusza Kaczmarskiego. Studia podyplomowe – „Historia sztuki. Perspektywa społeczna i polityczna” w Collegium Civitas w Warszawie. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków.

Prowadzi działalność twórczą w dziedzinie malarstwa, rysunku, projektowania. Zajmuje się również edukacją plastyczną i kulturalną; jest autorką programów i projektów edukacyjnych z dziedziny plastyki, a także organizatorką wielu imprez kulturalnych promujących uzdolnioną młodzież…

Poza tym: prowadzi działalność kuratorską – organizuje wie wystaw zarówno twórców profesjonalnych, jak i amatorów, pasjonatów sztuki…
Własną twórczość malarską i rysunkową realizuje w cyklach: „Transgresje”, „Wnętrza”, „Pejzaże”, „Imaginacje”, „Fazy Księżyca – Konfiguracje”, „Konstelacje”, „Zaćmienia”.

b. wystawa w Galerii Muz c. 2016-06-08-643

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

g. 2016-06-08-641 h. 2016-06-08-639 i. 2016-06-08-638

 

Szczegóły

Data:
26 stycznia
Czas:
12:00
Koszt:
15zł (przedsprzedaż), 19 zł (w dniu koncertu)
Wydarzenie Kategorie:
,

Miejsce

Teatr
ul. Teatralna 1
Grudziądz,
Telefon:
56 4623476
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

Szanowni Widzowie,

W celu zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa widzów, artystów oraz pracowników obsługi, wstęp na organizowane przez nas wydarzenia wiąże się z reżimem sanitarnym w warunkach epidemiologicznych. Dlatego informujemy, iż konieczne podczas nich będzie zmierzenie temperatury oraz podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia wraz z podstawowymi danymi kontaktowymi.

 Czytaj regulamin