Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Koncert Noworoczny: Zespół Sopranissimo z towarzyszeniem chóru ODWOŁANY

9 stycznia godz. 17:00

| 95, 90, 80zł (sprzedaż biletów rusza 19 października)
20201218_140435_0000 (2)

Wieczór poprowadzi Joanna Kołaczkowska.

godz. 17.00, 20.30               bilety 95, 90, 80 zł (sprzedaż biletów rusza 19 października)

Wystąpią:

Zespół Sopranissimo w składzie:
Joanna Horodko,
Agnieszka Adamczak,
Agnieszka Sokolnicka
z towarzyszeniem grudziądzkich chórzystów

Zespół:
skrzypce I – Weronika Janik-Kurek,
skrzypce II – Anna Machowska,
altówka – Karolina Waścińska-Łukanowska,
wiolonczela – Aleksandra Awtuszewska,
kontrabas – Wojciech Judkowiak,
piano – Michał Baranowski

 

Koncerty Noworoczne w grudziądzkim Centrum Kultury Teatr mają wieloletnia tradycję i silnie ugruntowaną pozycję u stałej publiczności. Jakość artystyczna, najlepsi wykonawcy, nietuzinkowy repertuar oraz dopełniająca całości scenografia (co roku inny projekt, wykonany specjalnie na ten wieczór) wszystko to sprawia, że ta oferta w naszym repertuarze zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Potwierdzeniem niech będzie fakt, że wiele tygodni przed koncertem mamy sprzedane nadkomplety na dwie odsłony naszej propozycji.

Co roku staramy się, aby oferta Koncertu Noworocznego zaskakiwała naszą publiczność oraz spełniała bardzo różne gusta. Mając jeszcze w pamięci niezapomniany wieczór trzech tenorów z Tre Voci, postanowiliśmy w tym roku zaproponować naszym widzom wieczór w towarzystwie utalentowanych sopranistek z zespołu  Sopranissimo. W programie oczywiście same przeboje, zabrzmią m.in. Besame mucho, Halleluyah, You raise me up, Time to say goodbye czy Moon river.

Dodatkowym atutem naszej noworocznej propozycji jest osoba Joanny Kołaczkowskiej, która poprowadzi cały koncert.

Program koncertu:

 1. BESAME MUCHO
 2. CINEAM PARADISO
 3. PARLAMI D’AMORE MARIU
 4. HALLELUYAH
 5. YOU RAISE ME UP
 6. TIME TO SAY GOODBYE
 7. MOON RIVER
 8. WHEN I FALL IN LOVE
 9. NEW YORK NEW YORK
 10. HAVE YOURSELF A MERRY LITTLE CHRISTMAS
 11. BARCAROLLE
 12. HABANERA
 13. SINGING IN THE RAIN
 14. SOMEWHERE OVER THE RAINBOW
 15. FELIZ NAVIDAD
 16. NELLA FANTASIA

 

 Sopranissimo

Trzy śpiewaczki operowe, z których każda ma w swoim dorobku artystycznym znaczące sukcesy, zarówno na scenach polskich, jak i zagranicznych. Wspólnie postanowiły wykorzystać własny talent, pracowitość oraz umiejętności i połączyć je w niezwykły, muzyczny koktajl – urody, wspólnej pasji i harmonii. Wystąpiły już na wielu polskich scenach podczas różnych festiwali muzycznych, a także na deskach estrad i teatrów operowych m.in.: Teatru Wielkiego w Poznaniu, w Operze Bałtyckiej w Gdańsku, Filharmonii Baltica w Słupsku, Filharmonii Częstochowskiej, Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, Płockiej Orkiestry Symfonicznej, Krynickiej Orkiestry Zdrojowej i wielu innych. Wszystkie koncerty uwieńczone były owacjami na stojąco. W październiku 2018 roku Sopranissimo zostało uhonorowane statuetką Super Wiktoria w kategorii „Odkrycie Muzyczne Roku”.

sopranissimo 1

Joanna Horodko – laureatka i finalistka konkursów wokalnych m.in.: Passau, Sycylia. Solistka teatrów operowych i muzycznych w Łodzi, Bydgoszczy, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu, a także Austrii, Holandii, Belgii i Niemiec. Wykładowca Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Joanna Horodko

Agnieszka Adamczak – laureatka konkursu Hans Gabor Belvedere w Wiedniu. Występowała na polskich scenach operowych m.in. w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu oraz na scenach międzynarodowych m.in. w Opernhaus Zurich i Opera de Oviedo. Występuje w warszawskim Och-Teatrze u boku Krystyny Jandy w spektaklu Maria Callas Masterclass Terrence Mc Nally.

Agnieszka Adamczak

Agnieszka Sokolnicka- solistka wielu teatrów operowych w kraju m.in. Poznań, Szczecin, Łódz, Gdańsk i za granicą: Lübeck, Braunschweig, Palermo, Lucca, Livorno, Pisa, Ravenna. Laureatka Międzynarodowego Konkursu Kammeroper Schloss Rheinsberg.

Agnieszka Sokolnicka

 

Szczegóły

Data:
9 stycznia
Czas:
17:00
Koszt:
95, 90, 80zł (sprzedaż biletów rusza 19 października)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Teatr
Teatralna, 1
Grudziądz, 86-300 Polska
Telefon:
56 46 234 76
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl