Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Piosenka jest dobra na wszystko” – koncert kabaretowy Koncert podopiecznych Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego

6 czerwca 2018 (środa) godz. 17:00

| wstęp wolny
koncert (2)

Od wielu już lat  co roku w  Klubie Akcent   prezentujemy  twórczość artystyczną dzieci z Placówek Opiekuńczo –Wychowawczych  oraz  Placówek Wsparcia Dziennego wraz z wychowawcami i opiekunami. Tegoroczny koncert będzie dla nas wszystkich szczególnym wydarzaniem, gdyż przypada w 25 rocznicę powstania Centrum. Z tej okazji przygotowaliśmy koncert kabaretowy pt.: „Piosenka jest dobra na wszystko”.

Dzieci oraz ich opiekunowie  zapraszają na spotkanie, gdzie zabrzmią, nie tylko znane i lubiane przeboje muzyczne, ale również będzie to spotkanie z kabaretem.  Młodzi artyści wykonają piosenki znanych i lubianych wokalistów, zaprezentują skecze i monologi kabaretowe, będzie to mnóstwo dowcipnych i zabawnych skojarzeń z życia Placówki.

Podopieczni placówek do wszystkich koncertów podchodzą z ogromną werwą i radością z bycia na scenie, tak też będzie i tym razem. Nie zabraknie radosnej atmosfery, spontaniczności i dobrej zabawy. Ponadto, z okazji naszego jubileuszu będzie można również podziwiać niezwykłą wystawę w Galerii Akcentu, będą to  prace plastyczne wykonane przez dzieci o tematyce satyrycznej przedstawiających „ciocie i wujków” z Centrum, a tytuł wystawy to „Zawsze jest radośnie”.
Ideą Dyrekcji i pracowników Centrum jest uwrażliwianie dzieci  na kulturę i sztukę a także integracja pokoleń.  Należy dodać, iż najmłodsi czerpią wiele radości i satysfakcji z  takiej aktywności, odkrywają swoje talenty, rozwijają zainteresowania, uczą się bycia razem, okazywania wzajemnego wsparcia. Te wspólnie spędzone chwile sprawiają, że  wszyscy razem deklarują dalsze zaangażowanie w życie kulturalne miasta oraz niesienie radości mieszkańcom. Jest to też świetna okazja aby wskazać dzieciom alternatywne formy spędzania czasu co stanowi ważny element działalności profilaktyczno–wychowawczej skierowany szczególnie do środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.

koncert2 (2)

Koncert skierowany jest do  społeczności Grudziądza, dzieci, młodzieży, rodziców, dziadków, opiekunów oraz wszystkich instytucji współpracujących bądź w jakiś sposób związanych z Centrum. Jest też formą podziękowania dla wszystkich „przyjaciół Naszego Domu”, którzy okazują nam pomoc i wsparcie na co dzień. Są to ludzie dla których dobro dzieci jest priorytetem. Mamy nadzieję, że również i tym razem twórczość naszych artystów w połączeniu ze wspaniałą muzyką i zabawnymi skeczami dostarczy wszystkim zaproszonym gościom niezapomnianych emocji, radości i relaksu. Koncert kabaretowy „Piosenka jest dobra na wszystko” jest kontynuacją cyklu koncertów organizowanych przez Centrum każdego roku. Ponadto jest to dobra okazja do integracji środowisk lokalnego systemu oraz mieszkańców Grudziądza.

 

Szczegóły

Data:
6 czerwca 2018 (środa)
Czas:
17:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl