Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert świąteczny Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka

13 grudnia 2019 (piątek) godz. 19:30

| 10zł (przedsprzedaż), 15 zł (w dniu koncertu)
Z Poliszczuk 1

Grudniowy wieczór w Klubie Akcent tuż przed świętami Bożego Narodzenia proponujemy spędzić w muzycznym towarzystwie słuchaczy Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka. Wieczór muzycznie zaplanowany został w nastrojowym klimacie nadchodzących świąt. Zabrzmią tradycyjne polskie kolędy oraz piosenki świąteczne, które wprowadzą nas w atmosferę Bożego Narodzenia.

W czasie programu zaprezentują się wszyscy, także ci najmłodsi, słuchacze studia, którzy już niejednokrotnie czarowali publiczność indywidualnymi interpretacjami znanych utworów. Jednym słowem na Akcentowej scenie wystąpią laureaci ogólnopolskich przeglądów wokalnych i recytatorskich. Będzie to prawdziwy pokaz umiejętności wokalnych, ale przede wszystkim miły wieczór dla tych, którzy lubią dobrą piosenkę, bo tego na ich koncertach nigdy nie brakuje.

Wokalistom akompaniował będzie Zbigniew Poliszczuk, szef i pomysłodawca wieczoru..

 

Szczegóły

Data:
13 grudnia 2019 (piątek)
Czas:
19:30
Koszt:
10zł (przedsprzedaż), 15 zł (w dniu koncertu)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej