Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Koncert uczniów PSM I i II stopnia Sekcja Instrumentów Smyczkowych i Gitary

13 maja 2016 (piątek) godz. 18:00
wstęp wolny

Podczas kolejnego koncertowego wieczoru w Klubie Akcent publiczność będzie mogła wysłuchać koncertu uczniów PSM I i II stopnia, z Sekcji Instrumentów Smyczkowych i Gitary. Na klubowej scenie zagrają młodzi i uzdolnieni soliści z klas skrzypiec, wiolonczeli oraz altówki, pojawią się również składy kameralne: duet, kwartet smyczkowy oraz orkiestra smyczkowa.

Wystąpią uczniowie przygotowani przez pedagogów szkoły muzycznej: Iwonę Jasińską,
Tadeusz Linowskiego, Kamilę Wieczorek, Jefima Stinermana ,Piotr Jankowskiego oraz Aleksandrę Haber.

Soliści: Weronika Bagniewska, Agata Misiak, Alicja Siemiątkowska, Kaja Gburczyk, Stanisław Warduliński, Małgorzata Grzanka,  Natalia Kucińska, Łucja Szczepanik, Julia Szypuła ( wszyscy skrzypce), Aida August, Paweł Drozdowski, Paulina Janikowska (wszyscy altówka), Antoni Antkiewicz i Feina Rozdolska (wszyscy wiolonczela), duet skrzypcowy, kwartet smyczkowy.

Na zakończenie wystąpi młoda utalentowana pianistka Alicja Kędzior. Wykona I cz. koncertu fortepianowego   D- dur J. Haydna. Młodzi wykonawcy zaprezentują utwory z różnych epok. Zabrzmi muzyka klasyczna, taneczna, cygańska i nastrojowa.

Prowadzenie koncertu – Piotr Jankowski
 

Szczegóły

  • Data: 13 maja 2016 (piątek)
  • Czas:
    18:00
  • Koszt: wstęp wolny
  • Wydarzenie kategoria:

Miejsce

  • Klub Akcent
  • ul. Wybickiego 38
  • Telefon 56 46 210 24

Organizator