Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Kultura objazdowa – koncerty z dystansem”

14 czerwca godz. 17:00

| wstęp wolny
ZBYSZEK-v_2_0-1

CK Teatr w Grudziądzu – jak wszystkie instytucje kultury w kraju nie prowadzi swojej codziennej działalności, pozostajemy w domach czekając na moment, gdy będziemy moli wrócić do normalności. Chcielibyśmy jednak pokazać naszym widzom, że o nich nie zapominamy stąd pomysł koncertów na grudziądzkich osiedlach, gdzie publiczność będzie mogła wysłuchać tej propozycji z własnych okien i balkonów.Nasza inicjatywa odbywać się będzie pod hasłem

„Kultura objazdowa – koncerty z dystansem”.

Będą to 30-minutowe koncerty z muzyką operową i operetkową w wykonaniu Zbigniewa Kulwickiego (reżyser i wokalista CK Teatr w Grudziądzu) – wszystko przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa. Nasz cykl rozpoczął mini koncert zatytułowany „Koncert dla Medyków” skierowany do personelu medycznego, który odbył się pod budynkami grudziądzkiego Szpitala w dniu 30 kwietnia.

Wszystkie działania odbywają się przy uzgodnieniach z władzami miasta oraz Państwową Stacją Sanitrno-Epidemiologiczną w Grudziądzu.

UWAGA!!!!!!

Ze względów bezpieczeństwa prosimy mieszkańców o słuchanie i oglądanie koncertów z okien i balkonów, jednocześnie przypominamy o zakazie gromadzenia się publiczności na zewnątrz budynków. W trakcie trwania koncertów będzie obecny patrol Straży Miejskiej w celu interwencji w przypadku ewentualnego łamania obowiązujących zakazów.

Ideą koncertów jest  chęć dotarcia z „kulturą” do mieszkańców przebywających w domach w związku z obostrzeniami związanymi z  pandemią wirusa SARS-CoV-2. Pragniemy urozmaicić Grudziądzanom codzienność, dostarczyć im pozytywnych wrażeń, dodać otuchy i nadziei w tym trudnym czasie, bez konieczności wychodzenia z domu.

W praktyce zamierzamy zorganizować w plenerze cykl mini koncertów pod nazwą „Kultura objazdowa – koncerty z dystansem”. Będą to trwające ok. 30 minut występy naszego wokalisty Zbigniewa Kulwickiego w repertuarze operetkowym i musicalowym. Koncerty odbędą  się na terenie grudziądzkich osiedli mieszkaniowych wśród bloków, których mieszkańcy będą mogli wyjść na swoje balkony lub otworzyć okna i posłuchać muzyki.

Inauguracją tego cyklu będzie dodatkowo wyjątkowy mini koncert zatytułowany „Koncert dla Medyków”  skierowany do personelu medycznego, który odbędzie się pod budynkami grudziądzkiego Szpitala.

Poniżej przedstawiamy planowane miejsca, datę i godzinę koncertów:

Przygotowaniem i obsługą koncertów zajmą się pracownicy Centrum Kultury Teatr wyposażeni w niezbędne środki zabezpieczenia.

Szczegóły

Data:
14 czerwca
Czas:
17:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategorie:
,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Kalinkowa 78A
Grudziądz, 86-300
Telefon:
56 46 234 76
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej